ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Жінка загинула внаслідок падіння різдвяної ялинки на площі в Бельгії

Велика Епоха
Бельгія: на відео з камер спостереження видно, як падає різдвяна ялинка в Оуденаарде

Жінка загинула і двоє людей дістали поранення внаслідок падіння великої різдвяної ялинки під час штормової погоди в бельгійському місті Ауденарде, повідомила влада в п'ятницю.

Записи з камер спостереження, опубліковані в бельгійських ЗМІ, показали, як яскраво прикрашена ялинка заввишки 20 метрів повільно нахиляється, а потім падає поруч із різдвяним ринком на міській площі в четвер, пише Reuters.

Представник прокурора провінції Оост-Влаандерен повідомив, що жертвою стала 63-річна жінка з Ауденарде. Дві мешканки того ж міста отримали легкі поранення внаслідок інциденту.

"Розслідування буде зосереджено на тому, чи було дерево належним чином закріплено, а також на впливі погодних умов", — сказав він.

Шторм "Піа", що порушив у четвер рух транспорту у Великій Британії та Нідерландах, обрушився на західну Бельгію, де метеорологічна служба оголосила жовтий рівень небезпеки для прибережних районів.

Шторм також став причиною смерті людини в Нідерландах, де в п'ятницю від отриманих травм померла жінка, яку днем раніше придавило деревом, що впало, повідомила організація охорони здоров'я ZoZijn.