ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Ральф Шумахер: "Я сумую за своїм тодішнім Міхаелем"

Велика Епоха
Ральф Шумахер: "Я сумую за своїм тодішнім Міхаелем"

У нещодавньому інтерв'ю виданню Bild колишній гонщик "Формули-1" Ральф Шумахер розповів про те, як нещасний випадок з його братом під час катання на лижах глибоко вплинув на їхнє спільне життя. Він поділився, що часто згадує дні до інциденту і сумує за тим, яким був Міхаель раніше.

Колишній пілот "Формули-1" Ральф Шумахер каже, що нещасний випадок на лижах з його братом, семиразовим чемпіоном світу Міхаелем Шумахером, став для нього життєвим досвідом, який змінив його життя.

"Я сумую за своїм Міхаелем", – сказав Ральф Шумахер в інтерв'ю газеті Bild, опублікованому в понеділок пізно ввечері.

"Життя іноді буває несправедливим. Міхаелю часто щастило в житті, але потім сталася ця трагічна аварія. Слава Богу, ми змогли багато чого зробити завдяки сучасним медичним можливостям, але все одно все вже не так, як було раніше.

"Я можу сказати про себе, що його аварія була дуже поганим і драматичним досвідом і для мене", – додав 48-річний чоловік.

Ральф Шумахер, який виступав у "Формулі-1" у 1997-2007 роках і виграв шість Гран-прі, не розкрив жодних подробиць про стан здоров'я свого брата.

54-річний Міхаель Шумахер впав під час катання на лижах у французьких Альпах 10 років тому, 29 грудня 2013 року, отримавши важку черепно-мозкову травму.

Лікарі боролися за його життя в лікарні в Греноблі, і він довгий час перебував у стані штучної коми, перш ніж повернувся до сімейного будинку в Швейцарії. Після аварії він не з'являвся на публіці, оскільки його сім'я захищає його приватне життя.