ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Суд постановив, що Twitter порушив контракт, не виплативши співробітникам бонуси

Велика Епоха
Старий логотип Twitter. (REUTERS/Dado Ruvic/Illustration/File Photo)

Компанія Twitter порушила умови контракту, не виплативши мільйони доларів у вигляді бонусів, які соціальна мережа, що тепер називається X Corp, обіцяла своїм співробітникам, постановив у п'ятницю федеральний суддя, повідомляє Reuters.

Марк Шобінгер, який був старшим директором Twitter з винагород до того, як залишити компанію Ілона Маска в травні, подав до суду на Twitter у червні, заявивши про порушення контракту.

У позові Шобінгер стверджував, що до і після того, як мільярдер Маск купив Twitter торік, компанія обіцяла співробітникам 50 % від їхніх цільових бонусів на 2022 рік, але так і не здійснила цих виплат.

Відхиливши клопотання Twitter про припинення справи, окружний суддя США Вінс Чхабрія ухвалив, що Шобінгер обґрунтовано заявив про порушення договору відповідно до законодавства Каліфорнії та що він підпадає під дію бонусного плану.

"Щойно Шобінгер виконав прохання Twitter, пропозиція Twitter виплатити йому натомість бонус стала обов'язковим договором відповідно до законодавства Каліфорнії. І, нібито відмовившись виплатити Шобінгеру обіцяний бонус, компанія Twitter порушила цей договір", — написав суддя.

Адвокати Twitter стверджували, що компанія дала лише усну обіцянку, яка не є договором, і що справа має регулюватися техаським законодавством, повідомляє Courthouse News, який першим повідомив про рішення. Суддя постановив, що справу розглядають відповідно до законодавства Каліфорнії і що "всі протилежні аргументи Twitter неспроможні".

Відтоді як Маск купив компанію і скоротив понад половину її співробітників, на X подано безліч позовів від колишніх співробітників і керівників.

У позовах міститься ціла низка претензій, зокрема твердження, що X дискримінувала літніх співробітників, жінок і працівників з обмеженими можливостями, а також не попередила заздалегідь про масові звільнення. Компанія заперечує свою провину.