ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Сенат ухвалив рекордний за останні десятиліття законопроєкт про оборону (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Понад дві третини членів Палати представників Конгресу США проголосували в четвер за законопроєкт про оборонну політику, який передбачає рекордні щорічні військові витрати в розмірі 886 мільярдів доларів і санкціонує такі заходи, як допомога Україні та протидія Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Палата представників підтримала Закон про бюджетні асигнування на потреби національної оборони (NDAA) 310 голосами проти 118 за сильної підтримки республіканців і демократів.

Окремо від законопроєктів про асигнування, які встановлюють рівень державних витрат, NDAA санкціонує все - від підвищення зарплат військовим (цього року воно становитиме 5,2%) до закупівель кораблів, боєприпасів і літаків.

Оскільки це один з небагатьох основних законодавчих актів, який стає законом щороку, члени Конгресу використовують його як інструмент для реалізації широкого спектра ініціатив. За ним також уважно стежать великі оборонні компанії.

Щодо Китаю, то законопроєкт про оборону передбачає кілька стратегічних кроків: спільну з Тайванем програму навчання, план прискореного постачання на острів протикорабельних ракет «Гарпун», а також угоду про надання Австралії доступу до сучасніших атомних підводних човнів.

Законопроєкт також продовжує програму, спрямовану на запобігання тероризму та затримання шпигунів.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube