ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Аргентина відмовляється від БРІКС, Іран приєднується (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Аргентина відмовилася приєднатися до торгового альянсу з Китаєм, Росією та іншими союзниками. Про це йдеться в листі, який новий президент Аргентини направив лідерам БРІКС. Раніше 1 січня Китай запросив Аргентину та інші країни приєднатися до альянсу.

Рішення було ухвалено на тлі посилення економічної кризи в Аргентині, де інфляція становить понад 160%. Президент Аргентини Хав'єр Мілеей засудив комуністичні країни, які намагалися залучити його до БРІКС. Він зазначив, що для Аргентини це невідповідний час для вступу до альянсу.

Попри відмову від пропозиції, Мілей каже, що він відкритий для розширення торгівлі та інвестицій із членами організації.

Китайські державні ЗМІ звинувачують США в тому, що вони якимось чином стимулюють Аргентину до відмови від альянсу з БРІКС. Вони також заявляють, що Аргентина може приєднатися до БРІКС у будь-який час.

Водночас Іран прийняв запрошення приєднатися до організації. Юридично він став частиною альянсу 1 січня. Офіційні особи сподіваються, що цей крок допоможе країні подолати економічну кризу. Вони вбачають у цьому можливість кинути виклик санкціям. Спочатку до альянсу БРІКС входили Бразилія, Росія, Індія та Китай. Пізніше до нього приєдналася ПАР.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube