ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Державні пенсійні фонди США вливають гроші в Китай (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Американські державні пенсійні фонди вливають гроші в Китай. І це, попри те, що федеральний уряд обмежує інвестиції, які можуть допомогти розвитку військових технологій Пекіна.

Новий звіт некомерційної організації Future Union показує, що за останні три роки 56 із 74 найбільших американських пенсійних фондів вклали в китайські акції понад 68 мільярдів доларів.

Future Union стверджує, що ці гроші китайський режим може використати, щоб зміцнити свою військову міць та послабити США. Також є ймовірність, що інвестори не отримають своїх грошей назад. Пекін, наприклад, може їх заморозити на тлі загострення відносин між США і Китаєм.

Державні пенсійні фонди – це накопичувальні рахунки держслужбовців, зокрема вчителів та поліціянтів. Вони відраховують частину своєї зарплати в обмін на пенсійні виплати в майбутньому. Фондами керує уряд, який інвестує гроші в акції та облігації, щоб збільшити накопичення.

Найбільші фонди, які інвестують у китайські компанії, розташовані в Нью-Йорку, Каліфорнії, Вашингтоні та Пенсильванії.

Крім того, мільярди доларів у Китай вкладають накопичувальні фонди, якими керують американські державні школи та університети.

Future Union уважає, що цим можуть займатись і приватні університети. Але ці цифри відстежити складніше.

Розслідування виявило, що Принстонський університет вклав у китайські фонди щонайменше 155 мільйонів доларів. За ним ідуть інші провідні університети.

У звіті наголошується, що керівники пенсійних фондів не ведуть строгої звітності. Future Union закликає запровадити обмеження на ці інвестиції. Свої висновки він надасть Конгресу.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube