ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Зниклу в США 16-річну дівчинку знайшли під люком у спальні чоловіка (ВІДЕО)

Велика Епоха
Зниклу в США 16-річну дівчинку знайшли під люком у спальні чоловіка (ВІДЕО)

Поліція штату Кентуккі виявила зниклу 16-річну дівчинку з Північної Кароліни під дверима-люком у будинку 34-річного чоловіка після того, як його мати зателефонувала владі і повідомила про побутову сварку між ними, пише AP News.

Коли помічники шерифа округу Лінкольн прибули в будинок на Різдво, Закарі Джонс сказав їм, що дівчинка втекла, але його мати спростувала це, і помічники розпочали пошуки. Її знайшли за люком, прихованим за килимом у спальній кімнаті, йдеться у звіті.

Помічники шерифа встановили, що дівчинку було оголошено в розшук 6 грудня у Фейєтвіллі, штат Північна Кароліна. Вона розповіла, що Джонс зв'язався з нею кількома тижнями раніше, і повідомив, що йому 19 років. Коли вони зустрілися і вона запитала, чому він має старший вигляд, він сказав, що йому 25, але після приїзду до нього додому і знайомства з його сім'єю вона дізналася, що йому 34 роки, йдеться у звіті. За її словами, він погрожував їй і наполягав, щоб вона говорила людям, що їй 18.

Дівчинка також розповіла офіцерам, що у нього був пістолет і він кілька разів погрожував вбити її, а в день, коли їх знайшли, вони вживали наркотики, і він душив і нападав на неї.

Джонс визнав, що вживав наркотики разом із дівчинкою і що між ними сталася сварка, але заперечує, що душив її. Йому висунули обвинувачення в безлічі злочинів, включно зі зґвалтуванням третього ступеня, незаконним позбавленням волі, нападом, задушенням, зберіганням контрольованої речовини і незаконною угодою з неповнолітнім.

Він також сказав, що не ховав дівчинку, коли поліція почала обшукувати будинок. "Вона сховалася з власної волі. Вона лежала в ліжку, коли туди прийшли поліцейські", — сказав Джонс.

Дідусь дівчинки, Євген Бауман, розповів, що вона втекла з дому своєї бабусі, і вони оголосили її в розшук після того, як втратили з нею зв'язок. Він не думає, що Джонс намагався допомогти підлітку.

Мати Джонса розповіла телеканалу WRAL-TV у Північній Кароліні, що вважала дівчинку дорослою.

"Я запитала його, скільки їй років. Він відповів: "Їй 19". І я прийняла це за правду", — сказала Ронда Джонс телеканалу. "Я повірила йому, тому що багато дівчат виглядають старшими за свої роки".

Вона також сказала, що дівчина не виглядала так, ніби її утримували проти її волі.

"По-моєму, вона добровільно пішла з ним", — сказала Ронда Джонс. "Мені здається, вони просто розмовляли. Я не знаю, як довго він листувався з нею. Судячи з того, що сказали копи, вона була нещасна там, де перебувала, і, відчувши, що про неї піклуються, пішла з ним".