ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Малайзії McDonald's подав до суду на рух проти Ізраїлю (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Малайзійська компанія McDonald's подала до суду на рух, що виступає за бойкот Ізраїлю, за "неправдиві та наклепницькі заяви", які, за її словами, шкодять її бізнесу, і зажадала відшкодування шкоди в розмірі 6 мільйонів ринггітів (1,31 мільйона доларів).

Малайзія, більшість населення якої становлять мусульмани, рішуче підтримує палестинців, і деякі західні бренди фастфуду в цій країні стали мішенню кампаній бойкоту через військовий наступ Ізраїлю в Газі.

Компанія Gerbang Alaf Restaurants Sdn Bhd (GAR), яка є ліцензіатом McDonald's у Малайзії, подала до суду на малайзійський рух бойкоту, відсторонення і санкцій (BDS) за серію публікацій у соціальних мережах, у яких, як стверджується, франшиза швидкого харчування та інші компанії пов'язуються з "геноцидною війною Ізраїлю проти палестинців у Газі".

Згідно з судовим наказом від 19 грудня, який потрапив у поле зору Reuters, Gerbang Alaf Restaurants стверджує, що BDS Malaysia підбурювала громадськість до бойкоту McDonald's Malaysia, що призвело до втрати прибутку і скорочення робочих місць, зокрема й через закриття і скорочення робочого часу закладів.

В п'ятницю компанія McDonald's Malaysia підтвердила, що подала позов проти BDS Malaysia, щоб захистити свої "права та інтереси".

У відповідь BDS Malaysia заявила, що "категорично заперечує" наклеп на компанію швидкого харчування і залишить це питання на розсуд суду.

Метою руху BDS є припинення міжнародної підтримки "гноблення палестинців" Ізраїлем і чинення тиску на Ізраїль з метою змусити його дотримуватися міжнародного права.