ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Народження дітей має бути головною місією жінки, вважає сенатор від правлячої партії Італії

Велика Епоха
(Free-Photos/Pixabay)

"Першим прагненням" молодих жінок має бути народження дітей, заявив у четвер сенатор від правої партії прем'єр-міністра Італії Джорджіа Мелоні, що викликало обурення серед опозиційних груп, повідомляє Reuters.

Партія Мелоні "Брати Італії" визначила своїм пріоритетом зупинити падіння народжуваності в країні і сприяти розвитку традиційної сім'ї, в той час, як вона обмежує одностатеве батьківство.

"Моя мати завжди говорила мені... ти завжди повинна пам'ятати, що у тебе є можливість робити все, що ти хочеш, але ти ніколи не повинна забувати, що твоїм першим прагненням має бути стати матір'ю", – сказала сенатор Лавінія Меннуні.

Меннуні, яка виступала в ток-шоу на телеканалі La7 поруч з католицьким архиєпископом, сказала, що італійські та ватиканські інституції повинні знову зробити материнство "крутим" і заохочувати молодих людей рано одружуватися і створювати сім'ї.

"Існує потреба, скажімо так, місія, тому що я вважаю, що це прекрасна річ (для жінок) – приводити в світ дітей, які будуть майбутніми громадянами, майбутніми італійцями", – сказала 47-річна законодавиця, яка сама має трьох дітей.

Сенатор Раффаелла Пайта з центристської партії "Italia Viva" заявила, що такі коментарі свідчать про "ганебну відсталість".

"Її слова резонують з ідеями мракобісного минулого, на щастя, застарілими", – сказала Пайта.

Кьяра Аппендіно, депутат від лівого "Руху п'яти зірок", написала в соціальній мережі X, що "Брати Італії" страждають від "середньовічної ностальгії", і заявила, що молодих жінок потрібно вчити "свободі мріяти і засобам для самореалізації, як вони того бажають".

Минулого тижня Меннуні викликала критику за пропозицію законопроєкту, який не дозволить директорам шкіл припиняти заходи на католицьку тематику, такі як постановка різдвяних п'єс або створення вертепів.