ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Пекін придушує святкування Різдва (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

У сезон святкового настрою вітрини магазинів великих міст Китаю прикрашають яскраві ялинки та декорації. Але в інших частинах країни атмосфера вже не така чарівна.

Від шкіл до приватних фірм та державних установ: китайська влада закликала населення двічі подумати, перш ніж відзначати іноземні свята. В результаті деякі школи розіслали повідомлення про те, що різдвяні вечірки скасовуються, також не буде святкового одягу, вітальних листівок та декорацій. Порушників пообіцяли карати.

На північному заході Китаю молодіжна організація КПК наказала своїм членам переглянути «Битву за Чосінське водосховище». Це фільм про те, як китайці боролися з американцями під час Корейської війни.

В Інтернеті з'явилося фото з гаслом однієї зі шкіл, на якому написано: «У сучасному Китаї немає Різдва, є тільки Чосінське водосховище».

Обмеження викликали обурення в мережі. Дехто писав: «А як тоді ставитися до марксистсько-ленінської теорії? Адже вона також західна?». Інший користувач зазначив: «Григоріанський календар винайшли іноземці. Тоді ним теж треба перестати користуватися».

Варто зазначити, що компартія Китаю в центрі своєї доктрини ставить атеїзм. Попри те, що християнство в країні офіційно не заборонено, Пекін критикують за те, що влада сама затверджує священник і єпископів. А іноді навіть переписує Біблію, щоб вона відповідала ідеології.

Християни в Китаї — це релігійна меншина. Деякі з них стикаються з жорстокими переслідуваннями та гоніннями, що змушує їх іти в підпілля.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube