ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Австралії внаслідок нападу акули загинув 15-річний серфінгіст (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

У четвер 15-річний підліток загинув унаслідок нападу акули, займаючись серфінгом біля віддаленого пляжу на півострові Йорк. Це третій за останні місяці напад акули зі смертельними наслідками у водах штату Південна Австралія.

За словами влади, у четвер на Кая Коулі напала, ймовірно, велика біла акула, коли він разом із батьком займався серфінгом біля віддаленого пляжу Етель на захід від його рідного міста Аделаїда. Його доставили на берег, де рятувальники намагалися реанімувати хлопчика.

Ще два серфінгісти загинули в травні та жовтні внаслідок нападу акул у віддалених районах Південної Австралії. Їхні тіла так і не було знайдено.

Прем'єр-міністр Південної Австралії Пітер Малінаускас повідомив, що з 2000 року у водах штату сталося 11 смертей унаслідок нападу акул. Той факт, що три з цих смертельних випадків сталися з травня, "вражає і викликає занепокоєння", сказав він у п'ятницю в інтерв'ю телеканалу Nine Network.

Малінаускас заявив, що уряд мало що може зробити для підвищення безпеки пляжів за межами Аделаїди, столиці і найбільш густонаселеного міста цього штату.

Окрім того, за межами штату в лютому 2023 року в річці в місті Перт на західному узбережжі Австралії бичачою акулою було вбито 16-річну дівчину.

Експерт з акул з Аделаїди Ендрю Фокс сказав, що йому важко пояснити збільшення кількості нападів акул у Південній Австралії цього року (включно з двома несмертельними нападами). Однак, за його словами, така похмура погода, яка була на пляжі Етель у четвер, може спонукати акул до нападу.