ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китай побудує новий завод поряд із військовим об'єктом США (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Китайська фірма розмістить свій новий завод поряд із військовим об'єктом США.

Компанія C-Nano Technology планує побудувати підприємство в Канзасі. Воно буде всього за 113 кілометрів від бази ВПС США «Вайтмен».

Компанія виробляє компоненти для різних технологій: від комп'ютерів до літієвих батарей і електромобілів. Новий завод у Канзасі спеціалізуватиметься на виробництві рідкої провідникової пасти для електромобілів та інших пристроїв.

Видання Daily Caller недавно провело розслідування й з'ясувало, що C-Nano прийняла на роботу десятки членів компартії Китаю, і навіть створила осередок партії у своїй власній корпоративній структурі.

Згідно з діловою документацією, C-Nano брала участь у низці китайських державних проєктів. Зокрема, у високотехнологічній ініціативі під назвою «Національна програма вісім-шістдесят три».

Ба більше, в інвестиційному плані C-Nano на 2023 рік йдеться про те, що її діяльність частково ґрунтується на «переданні технологій».

Компанія та її засновник також взаємодіяли з «Об'єднаним фронтом КНР». Це стратегія, у межах якої Пекін просуває свої інтереси за кордоном.

Реагуючи на будівництво нового заводу, конгресмен від штату Канзас Джейк Латернер заявив, що один із його головних пріоритетів – домогтися, щоб компанії компартії Китаю не працювали в Канзасі.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube