ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Коаксіальний кабель RG-213/U: основні характеристики

Велика Епоха
Коаксіальний кабель
Коаксіальний кабель

Коаксіальний кабель RG-213/U - це обладнання, доповнене плетеним центральним провідником. Стандартний діаметр становить 13 мм. Виріб багатожильний. Виробник значно підвищив еластичність, завдяки чому його дозволяється згинати навіть під гострим кутом без будь-яких пошкоджень. Модель https://selteq.com.ua/uk/rg-213-u-koaksialnyj-kabel-mednyj-mnogozhilnyj-o10-mm-baraban-300-m/ відповідає в компанії Selteq всім стандартам і гарантує високу якість.

Що потрібно знати про коаксіальний кабель RG-213/U?

У типових кабелів, діаметр яких не перевищує 10 мм, коефіцієнт загасання низький, але вони не вважаються комфортними в застосуванні з точки зору монтажу. Через цілісний провідник користувач отримує обмеження, внаслідок чого мінімальний радіус вигину не можна змінювати, а також є і фіксована кількість циклів згинання, що теж зменшує потенційний термін експлуатації коаксіального кабелю. Покупець отримає підвищену гнучкість.

Переваги моделі RG-213/U:

  • високий показник загасання;
  • мінімальна втрата на різних частотах;
  • широкий робочий діапазон;
  • висока потужність.

Універсальний коаксіальний кабель підійде кожному. З ним вийде забезпечити відмінний рівень гнучкості та облаштувати за стандартами кабельну трасу.

Область застосування коаксіального кабелю

Здебільшого модель експлуатують під час прокладання у важкодоступних місцях. Зазвичай це заокруглення і вигини. Транспортні засоби теж входять до кола можливого використання. Це не тільки водна техніка, а й поїзди або літаки. Вважається, що там монтаж кабелю вкрай складний, тому важливо потурбуватися про правильність установки.

Коли виготовляються кабельні збірки, професіонали вибирають RG-213/U. Він не страждає від деформації, температурних, природних, зовнішніх впливів. Оптимально використовувати, якщо потрібно виконати пусконалагоджувальні роботи або провести тестування.

Для підключення обладнання має дотримуватися відстань від 15 до 20 м згідно з показниками загасання і стандартами. Інакше установка буде виконана не за правилами. Якщо це траса великої протяжності, то важливо спочатку перевірити коаксіальний кабель на наявність можливих потертостей. Візуальні дефекти призводять до втрати потужності, що негативно позначиться на загальній роботі системи.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.