ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Палата представників розслідує зв'язки Китаю із противниками США (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Колишній держсекретар США Майк Помпео та колишній директор ЦРУ Леон Панетта виступили у вівторок на слуханнях у Палаті представників. У центрі уваги – зв'язки Китаю із супротивниками США. Про це розповідає наш кореспондент Сем Ван.

Сьогодні на Капітолійському пагорбі колишній держсекретар Майк Помпео, а також колишній директор ЦРУ Леон Панетта зустрілись із законодавцями, щоб обговорити союз Китаю із супротивниками США.

На слуханнях у спеціальному комітеті Палати представників з питань Китаю законодавці заявили, що Пекін формує нову вісь із супротивниками заходу.

Після вторгнення Росії до України Пекін почав закуповувати у Москви сиру нафту зі знижкою. І вигода від цього взаємна. Поки Захід намагався ізолювати Кремль за допомогою економічних санкцій, Росія перенаправила свій експорт з Європи до Китаю.

Крім Москви, Пекін також отримує паливо з Ірану. Експорт сирої нафти з близькосхідної країни недавно досяг п'ятирічного максимуму. Китай став покупцем Ірану номер один.

За словами колишнього держсекретаря Майка Помпео, союз Китаю з американськими супротивниками зумовлена не лише економічними вигодами.

Помпео також нагадав законодавцям про джерело коронавірусної пандемії.

Голова комітету Майк Галахер повідомив, що зобов'язання Вашингтона щодо Тайваню покликані стримати й запобігти ескалації конфліктів. Водночас Пекін обіцяє захопити самоврядний острів силою.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube