ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Шестеро людей загинули внаслідок вибуху бензовоза в Монголії (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Щонайменше шестеро людей, в тому числі троє пожежників, загинули, коли вантажівка, що перевозила 60 тонн скрапленого природного газу, розбилася і вибухнула в столиці Монголії Улан-Баторі в середу, згідно з повідомленням монгольських чиновників.

Щонайменше 11 людей отримали поранення в результаті пожежі біля ринку Дунжингарав, повідомило Управління з надзвичайних ситуацій Монголії у Facebook. Його керівник Г. Арунбуян повідомив місцевим ЗМІ, що відомство отримало дзвінок про інцидент о 1:04 ночі (17:04 за Гринвічем у вівторок).

Понад 600 пожежників на 100 одиницях техніки були задіяні в гасінні пожежі, яку врешті-решт вдалося ліквідувати.

"На жаль, в результаті аварії під час виконання службових обов'язків загинули троє співробітників 63-ї пожежно-рятувальної частини Національної пожежної служби", – йдеться в повідомленні ДСНС у Facebook.

За попередньою оцінкою, вантажівка врізалася в невеликий автомобіль, що викликало негайний вибух, потім стався другий вибух, який з великою силою відірвав частину вантажівки і привів до загибелі пожежників на місці події, повідомив віцепрем'єр-міністр Монголії С. Амарсайхан в інтерв'ю телеканалу TenGer TV.

За повідомленнями місцевих інтернет-видань, вогонь швидко охопив кілька прилеглих будівель, у тому числі житловий будинок. Згоріли десятки автомобілів.

Російське інформаційне агентство ТАРС повідомило, що мешканцям прилеглих будинків було рекомендовано евакуюватися.

Неназваний мешканець розповів телеканалу TenGer TV, що його вікна вилетіли в повітря, а балкон був зруйнований від першого вибуху.

Інша розповіла, що їй та іншим мешканцям довелося силоміць вибігти зі свого будинку після того, як полум'я досягло виходу з під'їзду. За її словами, коли вони вибралися назовні, вогонь вже перекинувся на верхній поверх.

Очевидець Ерденебольд Сухбаатар, який живе за 100 метрів від вибуху, сказав, що спочатку подумав, що стався землетрус або авіакатастрофа. Коли він побіг до своєї вітальні, він розповів Reuters, що побачив вибух і вогонь, який швидко поширювався на сусідній житловий будинок.

40-річний юрист вів пряму трансляцію події на Facebook.

Амарсайхан, віцепрем'єр-міністр, заявив, що з житлового будинку не надходило повідомлень про жертви, але "ми не можемо гарантувати, що кількість жертв не збільшиться", оскільки розслідування і надзвичайні заходи все ще тривають.