ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Шторм Іша вдарив по туристичних та електроенергетичних службах по всій Великій Британії (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Залізнична мережа Великобританії була порушена, авіарейси скасовані, а тисячі будинків залишилися без електрики в понеділок після того, як країну вночі накрив шторм "Іша".

Найбільше постраждала Шотландія, де пориви вітру, що перевищували 144 км/год, призвели до скасування всіх залізничних сполучень. Десятки рейсів з аеропортів Единбурга і Глазго також були скасовані.

Постраждали поїзди в деяких частинах південної Англії, включаючи сполучення між Лондоном і аеропортом Гатвік.

Британська енергетична компанія UK Power Networks повідомила, що відновила електропостачання більшості об'єктів, знеструмлених у східній і південно-східній Англії, але близько 45 000 будинків у Північній Ірландії залишаються без електрики.

На іншому березі Північного моря амстердамський аеропорт Схіпхол у неділю скасував десятки рейсів, запланованих на понеділок, як превентивний захід через сильний вітер, що очікується в Нідерландах.

Авіакомпанії також скасували 102 рейси в Дублін і з Дубліна в неділю.

Залізничне сполучення в Шотландії буде порушено до тих пір, поки Network Rail Scotland не перевірить колії на наявність пошкоджень після шторму, повідомляє ScotRail на своїй сторінці в соціальній мережі X.