ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Пасажирські літаки знову зіткнулися на злітній смузі в Японії (ВІДЕО)

Велика Епоха
Літак авіакомпанії Cathay Pacific зіштовхнувся з літаком авіакомпанії Korean Air. (Скриншот з X @World Times)

Гонконзька авіакомпанія Cathay Pacific заявила, що один з її літаків "зачепив" літак Korean Air в аеропорту Саппоро на півночі Японії у вівторок, при цьому обидва перевізники наполягають на тому, що в результаті зіткнення ніхто не постраждав.

У своїй заяві Cathay Pacific повідомила, що інцидент стався, коли один з її літаків, припаркований в аеропорту Нью-Чітосе, був "зачеплений літаком Korean Air A330, що здійснював руління", додавши, що її літак не перевозив пасажирів або екіпаж.

В окремій заяві Korean Air повідомила, що ніхто не постраждав на борту літака, що потрапив в аварію, але пошкодження були зафіксовані на обох літаках.

Інцидент "під час зворотного польоту"

"Літак Korean Air зіткнувся з літаком авіакомпанії Cathay під час маневру заднім ходом в аеропорту Нью-Чітосе, коли наземний транспортний засіб третьої сторони занесло через сильний снігопад", – повідомила південнокорейська авіакомпанія. "Ніхто не постраждав, і компанія співпрацює з усіма відповідними органами", – додали в авіакомпанії.

Цей інцидент стався через два тижні після того, як два літаки зіткнулися на землі в аеропорту Токіо-Ханеда, в результаті чого загинуло п'ятеро людей, а 379 пасажирів і членів екіпажу довелося екстрено евакуювати. Після цього інциденту Японія оголосила про посилення процедур управління повітряним рухом.