ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Японська Uniqlo подає до суду на китайський SHEIN і вимагає мільйон доларів за плагіат (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Компанія Uniqlo подала до суду на конкуруючого ритейлера Shein через маленьку сумку через плече, яка, на думку японського ритейлера, є неповноцінною та незаконною копією їхнього хіта, що рекламується як "сумка Мері Поппінс".

Позов вимагав від Shein припинити продаж свого продукту, який, на думку Uniqlo, надто схожий на їхню круглу мінісумку через плече.

У четвер Uniqlo заявила, що вимагає відшкодування збитків у розмірі близько 160 мільйонів ієн (1,1 мільйона доларів) у своєму позові, спрямованому проти трьох компаній, якими керує Shein, Roadget Business Pte, Fashion Choice Pte і Shein Japan Co.

Uniqlo заявив, що продукція Shein є порушенням авторських прав і має низьку якість, що підриває довіру клієнтів до бренду Uniqlo.

Сумка Uniqlo має внутрішні кишені і позиціонується як міцна та водонепроникна. В Японії вона коштує 1 500 ієн, а в США - 19,90 доларів і доступна в різних кольорах.

Shein звертається до клієнтів переважно через свій додаток. Компанія каже, що використовує цифрові технології, щоб швидко реагувати на смаки клієнтів і уникати марнотратства.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube