ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Центральний автовокзал Києва як справжній автобусний хаб

Велика Епоха

Центральний автовокзал Києва перетворився на справжній автобусний хаб, де сучасні технології та комфорт зустрічають кожного пасажира. Впровадження автостанційного рішення — інноваційної технології, яка розроблена компанією "Укрпас” із залученням найкращих світових практик управління аеропортами — перетворило автовокзал на місце з чіткою та якісною навігацією, автоматизованими процесами управління та широким спектром послуг.

Так, на Центральному автовокзалі Києва встановлені автоматизовані турнікети, що забезпечують безпечний вихід на платформи. Також пасажирам доступне онлайн-табло з інформацією про всі автобусні рейси, що прибувають та відправляються. До речі, інформація про автобусні рейси дублюється на сайті продажу автобусних квитків, а отже подорожуючий має змогу відстежувати всі рейси просто зі свого телефону. 

Автовокзал
Автовокзал

На території автовокзалу розміщені торгівельні простори, де пасажири можуть не лише перекусити, а й придбати широкий асортимент товарів – від мобільних телефонів до сувенірів та ексклюзивної мерчивої продукції. Це створює зручну та приємну атмосферу, подібну до тієї, яку можна знайти в аеропортах.

Особлива увага приділяється автоматизації процесів. Автоматизований підрахунок плати за заїзд автобусів значно спрощує управління рейсами та звітність, а особисті кабінети перевізників та пасажирів підвищують зручність та ефективність послуг. Перевізники мають змогу керувати рейсами онлайн, а пасажири – користуватися програмою лояльності та відстежувати автобуси у реальному часі.

Новаторська послуга, яка вперше запроваджена в Україні, – можливість придбання в касі автовокзалу не лише автобусних, а й залізничних та авіаційних квитків до будь-якого міста будь-якої країни. Рим, Париж, Варшава, Стокгольм, Вашингтон – ці та ще тисячі міст у розпорядженні мандрівника, варто йому звернутись до каси автовокзалу.  Співпраця із залізницями та авіаперевізниками відкриває перед українцями нові горизонти для подорожей, перетворюючи Центральний автовокзал Києва на справжній транспортний хаб європейського рівня.

власник компанії “Укрпас” Олег Міщенко
власник компанії “Укрпас” Олег Міщенко

“Ми впровадили найкращі світові практики і перетворили Центральний автовокзал столиці у автостанційний хаб, де поєднанні зручність та сучасні технології. Автостанційне рішення – це комфорт та якість для всіх учасників перевезень, від пасажира до водія та перевізника. Це новий етап розвитку сектору автобусних перевезень”, – розповів власник компанії “Укрпас” Олег Міщенко.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.