ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Облаштовуємо свою кухню з ТМ Mebel-24

Велика Епоха
кухня від ТМ Mebel-24
кухня від ТМ Mebel-24

Столиця квартири – кухня, і вона має неабияке значення для всіх членів родини. Кухня - це не просто місце для приготування їжі, це серце кожного дому, де збирається вся сім’я, обговорюються важливі події, або просто насолоджуються спільним часом. ТМ Mebel-24 пропонує широкий вибір рішень для створення вашої ідеальної кухні. Подивитися асортимент і каталог меблів ви можете в інтернет-магазині https://mebel-24.com.ua/uk. Тут ви знайдете все необхідне для облаштування своєї оселі.

Саме тому, плануючи кухню, слід врахувати так багато різноманітних нюансів: комфорт для всіх членів родини, можливість зустріти гостей, а також підібрати сучасні та функціональні меблі, що займатимуть не більше місця, ніж необхідно, та будуть зручними й естетичними.

кухні класика від ТМ Mebel-24
кухні класика від ТМ Mebel-24

Різноманітність стилів і матеріалів

З кожним роком, ми все більше міняємо вектор у виготовленні меблів до природних, натуральних та екологічно чистих матеріалів. Турбота про здоров’я близьких та рідних проявляється в меблях з натурального дерева, використанні екологічних матеріалів та якісної фурнітури. Акцент на деталях та продумування всіх нюансів сучасної кухні і велике значення функціональності - це ті моменти, що важливі для будь-якої сучасної кухні, незалежно від стилю. Та, на превелике щастя, сучасне виробництво дозволяє втілювати найсміливіші фантазії та створювати меблі в усіх можливих стилях, як нових, так і традиційних. Кухні від ТМ Mebel-24 вражають своєю різноманітністю. Ви можете вибирати між класичними, сучасними, мінімалістичними або скандинавськими стилями. Щодо матеріалів, популярність на разі здобувають кухні МДФ та фарбовані кухні, які легко адаптуються до будь-якого інтер'єру.

Кольорові тенденції 2024 року

Кожен рік має свій колір, який обирають заздалегідь і надалі він чинить вплив на модні тенденції в усіх сферах людського життя та творчості. Не виключенням є також дизайн інтер’єрів, адже мода поширює вплив і на наші помешкання.

кухня від ТМ Mebel-24
кухня від ТМ Mebel-24

У 2024 році на піку моди будуть природні відтінки, як-от зелений, сірий, а також пастельні тони. Ці кольори створюють атмосферу спокою і гармонії в просторі кухні, а також підсилюють тенденції природності, що з року в рік лише посилюється. В переході до екологічності та натуральності, в інтер’єрах віддають перевагу рослинним та тваринним принтам, природній кольоровій логіці та максимально гармонійним поєднанням кольорів та відтінків. У 2024 році Пантон визнав щасливими кольорами найприродніші кольори - смарагдовий зелений та жовтий. Вони ідеально поєднуються між собою та створять чудовий тандем для вашої кухні, а також їх використання в інтер’єрі допоможе візуально розширити простір та додати світла до будь-якої кімнати.

Економія без втрати якості

Придбання кухні - це серйозне вкладення, особливо, якщо у вас є потреба в нестандартних рішеннях. Підбір готових кухонь та комбінування окремих її частин може виявитися складним завданням. Саме тому пропонуємо розглянути варіант кухонь на замовлення, що дозволить зекономити без втрати якості. Замовляючи меблі під індивідуальні розміри та потреби, ви можете бути певні, що наявний простір буде використаний з максимальною ефективністю. І разом з тим, ви отримаєте саме те, що хотіли й нічого зайвого, за що доведеться платити.

кухні Модерн від ТМ Mebel-24
кухні Модерн від ТМ Mebel-24

Шукаючи способи заощадити на кухні, важливо не жертвувати якістю та не нехтувати екологічністю. ТМ Mebel-24 пропонує доступні ціни, завдяки співпраці з різними виробниками з України. Також можливість  придбати кухню на замовлення дозволяє оптимізувати витрати, обираючи тільки необхідні елементи. Оглянути сучасні кухні каталог та ціни від виробника України, з описом матеріалів і фурнітури які застосовують у цей час, можна на сайті виробника.

Співпраця з виробниками України

ТМ Mebel-24 пишається своєю співпрацею з українськими виробниками. Це не тільки сприяє розвитку вітчизняного виробництва, але й забезпечує високу якість продукції та увагу до найдрібніших деталей.

кухня від ТМ Mebel-24
кухня від ТМ Mebel-24

Українська продукція з кожним роком стає все більш якісною, але водночас значно доступнішою в плані ціни, порівняно з імпортною сировиною, а тим більше готовими виробами, адже у нас дешевше виробництво, місцева сировина та немає витрат на доставку з-за кордону. Таким чином, співпрацюючи з вітчизняними виробниками, ми отримуємо якісні матеріали для створення сучасних кухонь.

Меблі для кухні на будь-який смак - це саме те, що ми пропонуємо, адже у нас безліч реалізованих кухонь у популярних стилях, кольорах та розмірах, а також можливість замовити індивідуальні меблеві рішення, що підійдуть якнайкраще саме вам. Вибір меблів для кухні в ТМ Mebel-24 – це можливість створити унікальний інтер'єр та втілити свої мрії щодо того, як повинна виглядати ваша ідеальна кухня.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.