ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Причини оформити кредит від Sense Bank

Велика Епоха
оформлення кредиту
оформлення кредиту

Одними з основних переваг оформлення кредиту від Sense Bank є швидкість та зручність. Ви зможете відстежувати кредити онлайн за допомогою мобільного застосунку Sense SuperApp та керувати ними в будь-який час і в будь-якому місці, де є доступ до інтернету. Вам не потрібно буде відвідувати банк, аби погасити заборгованість. Докладніше за посиланням: https://sensebank.com.ua/credits

Переваги оформлення кредиту від Sense Bank

Існує кілька вагомих причин, чому ви можете вирішити оформити кредит через наш мобільний застосунок:

  1. Зручність та доступність. Sense SuperApp дозволяє керувати фінансами з будь-якого місця, де є доступ до інтернету. Ви не обмежені робочими годинами банку або фізичною відстанню до нього.
  2. Керування фінансами. Sense SuperApp дозволяє вам слідкувати за своїми фінансами в режимі реального часу. Ви можете перевірити стан вашого кредитного ліміту, історію платежів та інші фінансові деталі в будь-який момент.
  3. Безпека. Мобільний застосунок надає високий рівень безпеки для ваших фінансових даних. Ваші особисті дані зашифровані, і доступ до них забезпечується за допомогою пароля чи інших методів автентифікації.
  4. Економія часу. Ви можете уникнути витрат часу на особистий візит до банку чи очікування в черзі. Весь процес керування кредитом можна провести швидко і зручно через мобільний застосунок.
Причини оформити кредит від Sense Bank

Канали погашення кредиту від Sense Bank

Ми пропонуємо декілька способів для зручної оплати вашого кредиту:

  1. Sense SuperApp. Використовуйте мобільний застосунок, щоб оплатити кредит через Sense Bank або інший банк. Тут ви можете відстежувати платежі та переглядати історію.
  2. Автоматичний платіж. Налаштуйте автоматичні щомісячні платежі через Sense SuperApp. Виберіть свій рахунок чи дебетову картку для автоматичного списання.
  3. Sense-Погашення. Скористайтесь сервісом онлайн-погашення кредитів та поповнення кредитних карток. Просто введіть необхідні дані картки будь-якого українського банку.
  4. Банкомати з функцією Cash-in. Використовуйте банкомати для оплати кредиту. Введіть номер рахунку або картки та внесіть готівку.
  5. Термінали самообслуговування. Оплачуйте кредит в терміналах партнерів Sense Bank, використовуючи номер кредитного рахунку.
  6. Відділення Sense Bank. Якщо це вам більше до вподоби, ласкаво просимо в будь-яке наше відділення, де ви також можете сплатити кредит.
Причини оформити кредит від Sense Bank

Оберіть найзручніший спосіб оплати та керуйте своїми фінансами без зайвих турбот.

АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022. 

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.