ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Фуга для швів від «СМ Цитадель» – відмінне рішення для завершення ремонту

Велика Епоха

Фуга для швів – це спеціальна суміш для заповнення простору між плиткою. Заповнювач зміцнює кладку, запобігає потраплянню під плитку вологи та пилу, перешкоджає розвитку грибків. А ще фуга виконує декоративну функцію, адже необроблені шви здаються неохайними, неестетичними. Затирка робить їх гарними, допомагає приховати сколи та нерівності на краях плитки, придає інтер’єру приміщення завершений вигляд.

Фуга для швів від «СМ Цитадель» – відмінне рішення для завершення ремонту

Різновиди фуги та їх особливості

Фугу для плитки першочергово класифікують за її складом. Є цементний та епоксидний різновиди. Основу першого типу складає цемент. Частіше за все використовується портландцемент. Також у складі містяться різноманітні домішки, що покращують властивості суміші. Епоксидна фуга створюється на основі смол, які перед початком роботи потрібно змішати із затверджувачем.

фуга для швів
фуга для швів

Переваги затирки для швів

Обидва різновиди можна придбати недорого в інтернет-магазині «СМ Цитадель». В асортименті представлено суміші брендів Atlas і Sopro. Вся продукція відрізняється:

  • високою міцністю;
  • гарною адгезією;
  • універсальністю;
  • підвищеною вологостійкістю;
  • стійкістю до поглинання жиру, забруднень;
  • простотою догляду;
  • високою якістю швів.

Затирка на основі цементу коштує доволі дешево, порівняно з епоксидним матеріалом. Також вона простіша у використанні. Для роботи з епоксидним матеріалом потрібні певні навички, адже він застигає швидше. Проте фуга на основі смол має кращі вологовідштовхувальні властивості, відрізняється високою еластичністю та практично не дає усадку.

Фуга для швів від «СМ Цитадель» – відмінне рішення для завершення ремонту

«СМ Цитадель» – надійний помічник у ремонті й будівництві

Один із пріоритетів компанії – клієнтоорієнтованість. Інтернет-магазин працює з виробниками без посередників, тому ціна затірки для плитки завжди доступна. Вартість матеріалів не містить необґрунтованих націнок. Замовити фугу чи іншу продукцію можна телефоном, онлайн. За потреби менеджер проведе консультацію.

затирка для плитки
затирка для плитки

Ціна затирки для швів з доставкою формується індивідуально. Вона залежить від відстані транспортування й інших чинників. У Львові можливе самовивезення чи доставлення за вказаною адресою транспортом компанії. В інших населених пунктах України є змога отримати замовлення поштою.

Купити фугу в компанії «СМ Цитадель» стане вдалим рішенням, яке допоможе зробити ваш інтер’єр завершеним і більш затишним. Широка колірна палітра дасть змогу підібрати відтінок, який гармонійно доповнить оформлення.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.