ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Наглядовий орган США оштрафував Toyota на $60 млн за кредитні зловживання

Велика Епоха
Логотип Toyota (Kazuhiro Nogi/AFP via Getty Images)

Бюро фінансового захисту споживачів США (CFPB) оголосило в понеділок, що зобов'язало Toyota Motor Credit виплатити 60 мільйонів доларів за незаконне кредитування та неправомірні дії у кредитній звітності, пише Anadolu Agency.

"Компанія утримувала відшкодування або повертала неправильні суми за пакетні продукти і свідомо заплямувала кредитні звіти споживачів неправдивою інформацією", – йдеться в заяві.

Toyota виплатить 48 мільйонів доларів США постраждалим споживачам, а також додатково 12 мільйонів доларів США штрафу до фонду допомоги жертвам CFPB, додали в компанії.

"Кредитний підрозділ Toyota незаконно затримував повернення коштів, змушував позичальників долати смугу перешкод, щоб відмовитися від небажаних послуг, і заплямував їхні кредитні історії", – заявив у заяві директор CFPB Рохіт Чопра.

За даними CFPB, вартість пакетних продуктів, профінансованих Toyota Motor Credit, становила в середньому від 700 до 2500 доларів США за кредит.

"Тисячі споживачів поскаржилися Toyota Motor Credit на те, що дилери брехали про те, чи є ці продукти обов'язковими, включали їх у договори без відома позичальників або поспішали з оформленням документів, щоб приховати потаємні умови", – додали в компанії.