ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Міністри арабських країн закликали до припинення вогню під час поїздки до Пекіна (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Поки на Близькому Сході вирує війна, міністри деяких арабських країн зібралися в Пекіні. Вони закликають до припинення вогню між Ізраїлем та терористичним угрупованням ХАМАС. Ізраїль же зосереджений на звільненні заручників, захоплених бойовиками.

Міністри представляють Палестинську автономію, Саудівську Аравію, Єгипет, Йорданію та Індонезію.

Під час турне вони відвідають усі постійні країни-члени Ради Безпеки ООН, щоби переконати їх змінити свою позицію. Сьогодні деякі з них підтримали Ізраїль, назвавши його дії в Газі самообороною.

Конфлікт почався з нападу ХАМАСу на Ізраїль 7 жовтня. Того дня загинуло близько 1200 ізраїльтян. Також ХАМАС захопив понад двісті заручників і відвіз їх до Сектора Гази.

США та інші західні країни назвали це терактом. У відповідь на атаку Ізраїль почав бомбардувати Сектор Гази, прагнучи звільнити заручників та знищити угруповання ХАМАС.

Звертаючись до світових лідерів, головний дипломат Китаю заявив, що Пекін – «добрий друг і брат арабських та мусульманських країн».

Водночас китайська влада поки не засудила початкового нападу ХАМАСу.

Враховуючи давню підтримку Палестини з боку Пекіна, мусульманські міністри обрали Китай як першу зупинку у своєму турне.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube