ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Як обрати якісний колокейшн: рекомендації від дата-центру GigaCenter

Велика Епоха
дата-центр
дата-центр

У сфері сучасних дата-центрів опція колокейшн стає невід'ємною частиною інфраструктури багатьох компаній, встановлюючи стандарти для надійності та безперервності бізнес-процесів. Зростання попиту на ці послуги спонукає провайдерів до значних інвестицій у високотехнологічне обладнання та розвиток інфраструктури, що вимагає не лише фінансових вливань, а й глибокого розуміння потреб ринку. Колокейшн-сервера пропонують бізнесу рішення, що оптимізують витрати на ІТ-інфраструктуру, одночасно підвищуючи рівень доступності та ефективності власних ресурсів.

Нові гравці на ринку постійно вносять різноманітність у пропозиції колокейшн-сервісів, посилюючи конкуренцію та підвищуючи загальні стандарти якості. Однак, у питанні розміщення важливих даних, ключовим фактором вибору є довіра до провайдера, заснована на його здатності гарантувати безпеку та неперервність роботи. Тому компанії все більше уваги приділяють перевірці репутації та технічної оснащеності дата-центрів, перед тим як прийняти рішення про співпрацю.

Як зрозуміти, що потрібно орендувати сервер?

Потреба в послугах дата-центру colocation часто виникає на тому етапі розвитку бізнесу, коли власна інфраструктура вже не може справлятися з зростаючим навантаженням, або коли витрати на її утримання та оновлення стають непропорційно великими. Це може бути момент, коли ресурси існуючого хостингу вже не в змозі задовольнити потреби у високій пропускній здатності, що критично для сайтів з високим обсягом трафіку. Також, розвиток бізнес-проєкту може вимагати розгортання складних інфраструктурних рішень, які потребують вищого рівня безпеки, що традиційні хостинг-сервіси просто не здатні забезпечити.

Як обрати якісний колокейшн: рекомендації від дата-центру GigaCenter

У таких випадках дата-центр, такий як GigaCenter, стає оптимальним рішенням, оскільки colocation забезпечує бізнесу можливість розмістити власне обладнання у спеціалізованому середовищі, забезпечуючи високу доступність, надійність та масштабованість ресурсів. При цьому, компанія зберігає повний контроль над своїми серверами та іншим обладнанням, що дозволяє гнучко реагувати на зміни в бізнес-процесах та масштабувати ІТ-інфраструктуру відповідно до актуальних потреб.

Вибір дата-центру для сервера стає особливо актуальним для компаній, які вступають на новий рівень роботи з даними, де час безперебійної роботи та захист інформації стають критичними факторами для забезпечення сталого розвитку та впевненості клієнтів.

На які параметри треба звернути увагу: поради від дата-центру ГігаЦентр

При виборі сервер-колокейшн, перш за все, необхідно звернути увагу на рівень доступності, який він пропонує. Це означає, що інфраструктура центру повинна забезпечувати неперервну роботу обладнання, що є критично важливим для бізнесу, який залежить від оренди серверу.

Рівень доступності та надійності

Оптимальний дата-центр повинен гарантувати високу доступність серверів, що базуються на сертифікованих стандартах Uptime Institute. Важливо, аби обрана платформа для оренди сервера пропонувала різні рівні інфраструктури, забезпечуючи тим самим неперервність роботи ваших критично важливих систем.

Фізична безпека

Значення має комплексний підхід до захисту об'єкта: від периметрального відеоспостереження до внутрішніх систем контролю доступу. Отже, в контексті дата-сервера, вибирайте такого провайдера, де є можливість додатково встановити камери безпеки для моніторингу власного обладнання.

Як обрати якісний колокейшн: рекомендації від дата-центру GigaCenter

Відповідність стандартам

Необхідно підтвердити, що дата-центр відповідає галузевим стандартам та має відповідну сертифікацію, особливо якщо для діяльності бізнесу важлива відповідність певним нормативам. Це забезпечить правильну експлуатацію сервера колокейшн і можливість проведення незалежного аудиту.

Підтримка аварійного відновлення

Переконайтеся, що постачальник послуг має ефективні плани аварійного відновлення. Це означає, що резервні механізми, такі як живлення та охолодження, мають бути на рівні з основними системами. Клієнт повинен мати змогу тестувати ці стратегії на місці, використовуючи для цього відведені робочі зони.

Керовані послуги

Обираючи провайдера, зверніть увагу на запропоновані послуги дата- центру. Комплексний портфель керованих послуг дозволить вам сконцентруватися на бізнес-процесах, замість вирішення технічних питань.

Можливість масштабування

Сучасний дата-центр має надавати гнучкі умови для росту і масштабування інфраструктури в майбутньому. Це стосується як фізичного простору, так і потужності електроживлення.

дата-центр
дата-центр

Яка вартість послуг колокейшн?

Стандартно, тарификація здійснюється на місячній основі, проте існує можливість здійснення передоплати за довший період, що часто включає знижки. Компанія GigaCenter пропонує 10% знижки при оформленні тарифу на рік.

Ключові параметри, які впливають на вартість послуг colocation:

  • розташування дата-центру;
  • кількість юнітів, необхідних для оренди;
  • місячний тариф або можливість передоплати;
  • вартість додаткових опцій та послуг;
  • періодичність та умови оплати.

Щоб дізнатись, скільки буде коштувати розміщення конкретного проєкту на дата-сервері, радимо напряму зв’язатись з декількома провайдерами для детального розрахунку. Зазвичай, дата-центри з досвідом швидко пропонують оптимальний варіант з доступною ціною.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.