ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Компанію SHEIN перевірять щодо використання примусової праці (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Китайський бренд швидкої моди SHEIN планує привабити американських інвесторів за допомогою первинного розміщення акцій.

Але на його шляху можуть стати звинувачення у використанні примусової праці в Китаї. Група експертів Конгресу США заявила, що повідомлення SHEIN про серйозне ставлення до прозорості ланцюжка постачання не підтверджуються результатами розслідування.

Китайський гігант у сфері швидкої моди SHEIN готується розмістити акції на американській біржі. Компанія дуже популярна у США, де вона прагне залучити мільярди доларів інвестицій.

Адвокат Джон Конвей спеціалізується на питаннях інтелектуальної власності. За його словами, SHEIN звинувачують у використанні примусової праці в її ланцюжку постачань. Сама компанія це заперечує. Також повідомляють, що на SHEIN вже подали понад 50 позовів через порушення прав інтелектуальної власності.

За словами Конвея, SHEIN також може зіткнутися з тим, що компанії не захочуть працювати з нею через її репутацію.

Майк Кук – засновник Sterling Forever. Це роздрібна мережа з продажу предметів розкоші. За його словами, SHEIN зв'язалася з ним ще в липні. Вони провели кілька раундів переговорів, щоб з'ясувати, чи зможуть стати партнерами. Зрештою, Кук вирішив, що його основні цінності не збігаються з цінностями SHEIN.

Попри погану репутацію, Shein дуже популярна.

Торік це був найпопулярніший бренд більш ніж у ста тринадцяти країнах. Клієнтська база компанії сягає 150 мільйонів осіб.

Shein використовує запатентований алгоритм, який шукає в Інтернеті інформацію про те, що люди вважають модним, а потім використовує ці дані для створення дизайну недорогого одягу. Компанія посіяла хаос у всій індустрії моди, пропонуючи спідниці за п'ять доларів та джинси за дев'ять.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube