ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Пекін наказав чиновникам применшувати масштаби пневмонії: інсайдер (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Китаєм прокотилася хвиля випадків «загадкової» пневмонії. І, схоже, вищі посадові особи компартії дістали секретну вказівку: применшити масштаби нинішнього спалаху та уникати терміну COVID-19. Водночас статистика КНР непрозора. Інсайдер, яка має доступ до найвищих ешелонів влади, поділилася директивою, що шокує.

Наказ іде безпосередньо від Сі Цзіньпіна. Так стверджує інсайдер, що входить до вищих ешелонів влади КНР: «Найбільші іноземні ЗМІ в Пекіні дістали наказ, у якому чітко сказано, що не дозволяється давати інтерв'ю про так звану «інфекцію мікоплазмової пневмонії» або «грип». Місцевим ЗМІ також заборонено робити будь-які всебічні репортажі про цей спалах, тобто треба просто вдавати, що нічого не відбувається».

Вона додає, що Сі наказав називати спалах серйозного респіраторного захворювання «мікоплазмовою пневмонією» або іншими інфекціями, не пов'язаними з COVID-19, наприклад, «грипом».

За її словами, у багатьох китайських лікарнях відкривають додаткові центри, щоб упоратися з напливом пацієнтів.

За часів пандемії такі центри були відомі тим, що проводили масштабну примусову ізоляцію.

Епідемія пневмонії швидко перейшла від дітей до дорослих. Лікарні по всьому Китаю переповнені.

Спочатку повідомлення про захворювання почали надходити з великих міст на півночі країни, зокрема з Пекіна і Тяньцзіня, а також із північної провінції Ляонін.

Тепер інфекція поширюється трьома південними провінціями.

Це перший зимовий сезон у Китаї після жорстких обмежень, пов'язаних із пандемією коронавірусу. Але картина майже не змінилася: переповнені лікарні та дезінфекція вулиць співробітниками санітарних служб.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube