ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Переможниця "Міс Франція 2024" розповіла, що її батьки засмучені критикою на її адресу (ВІДЕО)

Велика Епоха
Єва Жиль, Міс Франція 2024. (DENIS CHARLET/AFP via Getty Images)

Переможниця конкурсу "Міс 2024" у грудні минулого року висловила жаль з приводу численних критичних зауважень, які вона отримала після своєї коронації, заявивши, що її батьки постраждали більше, ніж вона сама.

Відтоді як 16 грудня на сцені Zénith у Діжоні Єва Жиль була коронована як Міс 2024, вона зазнала принизливих зауважень щодо своєї зовнішності, зокрема стрижки та стрункості. Її батькам важко залишатися до цього байдужими, розповіла вона радіо Sud у середу, 10 січня.

Зіткнувшись зі щоденними негативними повідомленнями, колишня "Міс Норд-Па-де-Кале" сказала, що "відмахується від них", але для її батьків це зовсім інша історія.

"Коли у вас є дитина, яку так часто критикують, це складно". "Дивитися коментарі — це все одно що завдавати собі болю. Це правда, що це трохи впливає на мене", — сказала вона в ефірі Sud Radio.

Що стосується її ваги, то молода переможниця вже намагалася "набрати трохи" за допомогою дієти, але "це так і не спрацювало". "Через деякий час потрібно перестати тиснути на себе занадто сильно", — сказала вона, визнавши, що так влаштований її метаболізм.

"Деяким жінкам, у яких така конституція зумовлена хворобою, доводиться нелегко".

Говорити "вона занадто худа, тому не жіночна" — значить критикувати всіх тих жінок, які дійсно страждають від цього — я не страждаю, але є деякі жінки, які страждають. Мені здається, їм дуже важко бачити весь цей потік ненависті", — додала Єва Жиль.

Незважаючи на критику, молода жінка все частіше дає інтерв'ю. Наступного дня після перемоги в конкурсі газета Daily Mail присвятила їй свою статтю.