ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Трамп прогнозує зростання політичних переслідувань у 2024 році (ВІДЕО)

Велика Епоха
Колишній кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп звертається до гостей під час мітингу в середній школі Клінтона в Клінтоні, штат Айова, 6 січня 2024 року. (Scott Olson/Getty Images)

Колишній президент США Дональд Трамп виступив у двох різних містах, щоб закликати виборців підтримати його кандидатуру на переобрання на виборах 15 січня у штаті Яструбине око.

Виступаючи перед аудиторією з понад 350 осіб у конференц-центрі Громадського коледжу району Де-Мойн, Трамп сказав, що ліві несправедливо назвали 6 січня "повстанням".

За його словами, цей термін точніше підходить до бунтівників із руху "Антифа", які спалювали міста, захоплювали Портленд, штат Орегон, і грабували магазини 2020 року. Він також засудив "фальсифікацію" виборів 2020 року, унаслідок якої переможцем було оголошено президента Джо Байдена — результат, який президент Трамп і багато його прихильників продовжують оскаржувати.

Президент Трамп сказав: "[Федеральні органи] зробили зі мною щось немислиме: Вони висунули мені звинувачення, тому що я боровся проти корумпованих виборів".

"Буде ставати все гірше і гірше", — передбачив він. "Вони будуть переслідувати наших конгресменів. Вони будуть переслідувати наших сенаторів. Ось що вони роблять. Вони озброюють уряд так, як ніколи раніше".

Станом на вечір 6 січня Трамп провів чотири мітинги за два дні, включно з виступом у Клінтоні, штат Айова. Натовпу довелося чекати на нього кілька годин через проблеми з рухом під час дощу і снігу.

6 січня президент Трамп заявив, що він більш витривалий, ніж його колеги, які претендують на посаду президента від Республіканської партії. "Ви думаєте, хтось ще може піднятися сюди і говорити з вами весь день, і при цьому чотири рази отримати звинувачення?" — запитав він.

Кілька прихильників президента Трампа розповіли The Epoch Times, що хочуть повернути президента Трампа до Білого дому, бо впевнені, що він виправить ситуацію з нелегальною імміграцією, зростанням інфляції та іншими бідами, в яких вони звинувачують президента Байдена.

Представник штату Айова Марк Сіснерос вважає деяких людей, притягнутих до відповідальності у зв'язку з "бунтом" 6 січня, "політичними в'язнями".

62-річний Гері Леффлер із Західного Де-Мойна, який позував біля будівлі в Ньютоні з трактором, розфарбованим на підтримку Трампа, сказав, що він був на акції протесту 6 січня. За його словами, описи цього заходу "часто неправильно витлумачуються".

У новинних репортажах рідко згадується, що переважна більшість людей "були там із правильних причин, щоб скористатися своїми правами за Першою поправкою", сказав він, додавши, що "кілька бовдурів" влаштували хаос.