ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

США спростили перевірку китайських нелегальних мігрантів на кордоні (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Стало відомо про зміну прикордонної політики США, яка сталася ще торік. У квітні спростили перевірку нелегальних китайських мігрантів, які проходять через південний кордон. Про це йдеться у внутрішньому електронному листуванні, отриманому виданням The Daily Caller.

У квітні 2023 року митно-прикордонна служба США розіслала електронного листа приблизно п'ятистам агентам. У ньому йшлося про зменшення кількості питань, які вони ставлять китайським нелегальним мігрантам.

Влада зменшила кількість питань із сорока до п'яти. Серед тих, що залишилися – місце народження та членство в Комуністичній партії Китаю.

Крім того, скасували ще одну вимогу. Згідно з нею проводили так зване "завантаження телефона", коли у нелегального мігранта конфісковували телефон і підключали до апарата, щоб звірити його інформацію з базою даних, що містить відомості про терористичні та інші шкідливі організації.

Експерти повідомили New York Post, що хоча зміни можуть прискорити процес перевірки, але вони також дають змогу людям з поганими намірами проникати до США.

До ухвалення змін прикордонники затримували до 3500 нелегальних китайських мігрантів на місяць. Після того, як розіслали листа, за вісім місяців ця кількість зросла на 50%.

Торік спостерігалося величезне зростання кількості нелегальних китайських мігрантів, які перетинали кордон. Їх побільшало увосьмеро.

У 2023 році південний кордон США нелегально перетнуло понад 18 000 китайців. Роком раніше їх було трохи більше як 2000, а 2021-го – близько чотирьохсот п'ятдесяти.

За словами законодавців, понад 90% нелегальних мігрантів, які перетнули кордон у 2023 році, були самотніми дорослими людьми. Торік п'ять сенаторів США написали листа голові Міністерства внутрішньої безпеки, в якому закликали вжити негайних заходів і схарактеризували ситуацію як «зростання загрози».

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube