ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Листи доводять, що уханьські вчені відвідували агентство Фаучі у 2017 році (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Опубліковані електронні листи проливають світло на стосунки між доктором Ентоні Фаучі та Уханьським інститутом неврології в Китаї.

З них випливає, що вчені, які працюють у лабораторії в Ухані, відвідували агентство Фаучі в Національному інституті охорони здоров'я США у 2017 році.

Це сталося лише за кілька місяців до того, як відомство зняло гриф «підвищений ризик» із досліджень у галузі вірусології.

Електронні листи одержала некомерційна дослідницька організація під назвою «Ми маємо право знати». Вона подала позов до Національного інституту охорони здоров'я в межах закону про свободу інформації.

З електронних листів випливає, що Ші Чжен Лі, старша наукова співробітниця Уханьського інституту неврології, відвідала Національний інститут алергії та інфекційних захворювань у червні 2017 року.

Вона досліджує атипову пневмонію, а також коронавіруси на кажанах та керує Центром нових інфекційних захворювань у лабораторії в Ухані.

Цими днями Фаучі виступає перед Конгресом, щоб відповісти на низку питань. Він пояснить свою змінну позицію щодо масок, а також те, як очолюване ним агентство фінансувало ризиковані дослідження в Китаї і як він применшував значення постінфекційного імунітету.

Він уперше з листопада 2022 року відповідатиме на запитання під присягою.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube