ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Звіт Космічних сил США стверджує, що Росія і Китай використовують супутники як військові під виглядом ремонтних транспортних засобів (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Китай та Росія таємно заповнюють орбіту Землі супутниками подвійного призначення. Про це йдеться у новій доповіді Космічних сил США.

У доповіді йдеться, що деякі космічні технології Китаю можна використовувати як зброю, щоб порушити роботу супутників та космічних служб.

І цьому є підтвердження. Два роки тому китайський супутник пересунув на орбіту для сміття зламаний навігаційний апарат. Ще один супутник оснащено гігантською роботизованою рукою, яку можна використовувати для захоплення інших літальних апаратів.

Ба більше, повідомляють, що Пекін розробляє наземні лазерні системи, здатні не лише засліплювати, а й ушкоджувати датчики американських супутників.

У доповіді згадується, що сьогодні КНР використовує понад 300 супутників-зондів, які дають змогу його військовикам спостерігати за американськими авіаносцями.

Панування в космосі вже давно стало ареною боротьби між Пекіном та Вашингтоном. Так, астероїди, супутники чи планети можуть дати країнам ресурси та стратегічні переваги.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube