ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китай створить розкол на Тайвані після виборів (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Розпалювання конфліктів, скандалів та провокація розколу. Як Пекін впливав на кандидатів напередодні президентських виборів на Тайвані. Міністр закордонних справ острова попередив, що компартія КНР використовує Тайвань як випробувальний полігон. У разі успіху вона намагатиметься застосувати цю тактику в інших країнах.

На Тайвані обрали нового президента, але втручання Пекіна не припиняється. Влада КНР і далі роздмухує конфлікти на Тайвані за допомогою дезінформації. І тепер завдяки штучному інтелекту виявити її стало ще складніше.

Так стверджує тайванська некомерційна організація, яка займається зміцненням цифрової оборони.

За її даними, до грудня минулого року Пекін використовував акаунти в соціальних мережах, щоби просувати на Тайвані спірні теми. Наприклад, політичні скандали за участю членів Демократичної прогресивної партії. Це керівна партія Тайваню та давній захисник самоврядного статусу острова. На думку некомерційної організації, мета Пекіна – поглибити розкол у тайванському суспільстві.

Потім, у міру наближення виборів, Китай почав розповсюджувати чутки про кандидата в президенти Вільяма Лая, заявивши, що він має позашлюбну дитину. Метою цього було створити негативне ставлення до кандидата. Також циркулювали чутки, що якщо у владі залишиться Демократична прогресивна партія, то економіка Тайваню погіршиться.

Для поширення цієї інформації Китай використовував фейкові облікові записи в соцмережах. Некомерційна організація зазначила, що в майбутньому виявити таку дезінформацію буде ще складніше, бо її створюють за допомогою штучного інтелекту.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube