ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Пасажири захистили чоловіка, який вийшов на крило літака в Мехіко (ВІДЕО)

Велика Епоха
Літак компанії AeroMexico вирулює на асфальт міжнародного аеропорту Беніто Хуарес у Мехіко, 12 травня 2022 року. (AP Photo/Marco Ugarte, File)

Міжнародний аеропорт Мехіко в п'ятницю визнав, що в четвер чоловік відкрив аварійний вихід і вийшов на крило літака, що стояв на стоянці і чекав зльоту, пише AP News.

Аеропорт повідомив, що чоловіка передали поліції.

Але десятки пасажирів підписали заяву, в якій ідеться про те, що авіакомпанія змусила їх чекати чотири години без вентиляції та води, поки рейс було затримано. Пасажири заявили, що він діяв "для захисту всіх, за підтримки всіх".

У заяві аеропорту йдеться про те, що "вчора пасажир рейсу до Гватемали відчинив аварійні двері літака під час його стоянки у віддаленому місці, став на крило, а потім знову ввійшов до салону, не зашкодивши при цьому літаку або комусь ще".

"Відповідно до міжнародних правил безпеки ця людина передала себе владі", — йдеться в повідомленні.

Щонайменше 77 пасажирів, які перебували на борту рейсу AeroMexico до Гватемали, підписали заяву на підтримку дій чоловіка. Фотографії заяви, написаної від руки, були розміщені в соціальних мережах.

"Затримка і відсутність повітря створили умови, які загрожували здоров'ю пасажирів. Він врятував наші життя", — йдеться в заяві.

Звіт про подію, поданий до адміністрації аеропорту, багато в чому підтверджує цю версію.

"Близько 11:37 ранку мексиканська авіакомпанія повідомила про початок заворушень через невдоволення пасажирів на рейсі AM672", — йдеться у звіті. "Рейс мав злетіти о 8:45 ранку в четвер, але через попередження про технічне обслуговування літака капітану довелося повернутися до виходу на посадку для проведення необхідного технічного обслуговування".

"Пасажири були незадоволені, і один із них відчинив аварійні двері і вийшов на крило", — ідеться в повідомленні. "Ця подія вимагала заміни літака".

Адміністрація аеропорту не назвала особу чоловіка і відмовилася коментувати, чи залишається він під вартою, чи йому висунуто обвинувачення.

Сайти відстеження польотів підтвердили, що рейс AM672 до Гватемали було затримано на 4 години 56 хвилин у четвер. На відео, очевидно, записаному на борту літака, видно, як пасажири обмахуються віялами і просять стюардесу принести води.