ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Населення Великої Британії зросте до 2036 року до 73 мільйонів за рахунок міграції, заявило ONS (ВІДЕО)

Велика Епоха
Натовп на Оксфорд-стріт у Лондоні 2 грудня 2020 року. (Peter Summers/Getty Images)

Згідно з офіційними прогнозами, до середини 2036 року населення Великої Британії поповниться на 6,1 мільйона осіб за рахунок імміграції. Такий прогноз посилює тиск на британського прем'єр-міністра Ріші Сунака напередодні виборів.

Населення Великої Британії зросте з 67 мільйонів у середині 2021 року до 73,7 мільйона в середині 2036 року, майже повністю за рахунок міграції, прогнозувало у вівторок Управління національної статистики (ONS).

Прогнозований стрибок за 15-річний період також відображає прогноз, згідно з яким кількість народжених перевищить кількість померлих на 541 000 осіб, йдеться в повідомленні ONS.

Дані, опубліковані в листопаді, засвідчили, що щорічна чиста міграція до Великої Британії досягла рекордної позначки в 745 000 осіб у 2022 році і відтоді залишається на високому рівні.

Минулого місяця уряд Сунака оголосив про посилення візових заходів, включно з підвищенням порогу заробітної плати та обмеженням на ввезення членів сім'ї, щоб знизити чисельність мігрантів.

Цей крок зазнав критики з боку бізнесу і профспілок, які заявили, що він буде контрпродуктивним для приватного сектору і державної служби охорони здоров'я, які страждають від нестачі робочої сили.

У вівторок Міністерство внутрішніх справ Великої Британії представило графік введення обмежень, спрямованих на скорочення кількості мігрантів на 300 000 осіб порівняно з минулим роком. Воно повідомило, що 19 лютого буде запроваджено нові правила, що скасовують право працівників із догляду за хворими привозити утриманців, які почнуть діяти з 11 березня.

Правила щодо підвищення мінімального порогу заробітку для тих, хто прибуває як кваліфіковані працівники, на 48% до 38 700 фунтів стерлінгів (49 000 доларів), як очікують, буде презентовано 14 березня, а запровадження їхньої дії розпочнеться 4 квітня.

"Це жорсткий, але справедливий підхід, який дає постраждалим час підготуватися і одночасно забезпечує зниження міграції", — сказав міністр внутрішніх справ Джеймс Клеверлі.