ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Міністерство юстиції звинуватило китайців у контрабанді американських технологій до Ірану (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Величезна кількість американських технологій, імовірно, пішла на підтримання Ірану. Міністерство юстиції звинуватило чотирьох громадян Китаю у контрабанді електронних деталей американського виробництва іранським компаніям, що перебувають під санкціями. Ці деталі могли бути використані для створення балістичних ракет і безпілотників.

Іран називають державою-спонсором тероризму. Вашингтон запровадив щодо нього економічні санкції. Проте Тегеран підтримує тісні стосунки з Пекіном, який став його найбільшим нафтовим і торговим партнером. Китай також допомагає Ірану в технологічному розвитку.

Ще в жовтні директор ФБР Кріс Рей попередив про активні спроби Пекіна вкрасти американську інтелектуальну власність, щоб нею міг скористатися не лише він, а й інші країни-супротивники.

За останні кілька років відомство заявило про зростання кількості справ про економічне шпигунство, пов'язане з Китаєм, у 13 разів.

Повернімося до обвинувального висновку щодо китайських громадян. Влада заявила, що обвинувачені використовували підставні компанії в Китаї та Гонконгу для відмивання коштів. І ця діяльність тривала щонайменше тринадцять років, з дві тисячі сьомого по дві тисячі двадцятий рік.

Якщо їх визнають винними, то їм загрожує до тридцяти п'яти років в'язниці. Окружний суд видав ордери на арешт, хоча підозрювані зараз живуть у Китаї.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube