ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Спікер Палати представників засудив Китай за практику вирізання органів у живих в'язнів совісті (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Спікер Палати представників Майк Джонсон обіцяє покарати китайську комуністичну партію за порушення прав людини. Тема переслідування компартією вірян стала головною на Міжнародному саміті з релігійної свободи 2024 року у Вашингтоні. Джонсон засудив Китай за репресії, а також практику вирізання органів у живих в'язнів совісті, зокрема в прихильників Фалуньгун.

«Тибетських буддистів та практикувальників Фалуньгун поміщають у табори примусової праці, а китайська комуністична партія вирізає у них органи. Сьогодні США можуть і зобов'язані запобігти геноциду й покарати тих, хто його скоює», — сказав Майк Джонсон, речник Палати представників.

Спікер Палати представників пообіцяв компартії Китаю відплату за порушення прав людини.

Торік Палата представників переважною більшістю голосів ухвалила закон, покликаний покарати КПК за насильницьке вирізання органів у в'язнів совісті.

Наразі коаліція більш ніж зі 100 законодавців, лікарів, науковців та громадських груп також виступила проти таких злочинів. Вона закликає ООН створити міжнародний кримінальний суд, щоб розслідувати злочини КПК щодо примусового вирізання органів у живих людей.

2019 року незалежний трибунал у Лондоні опублікував свої висновки після розслідування, яке тривало рік. Відповідно до них, примусове вирізання органів справді відбувається в Китаї у значних масштабах, а ув'язнені прихильники Фалуньгун – основне джерело цих органів.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube