ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Грузії затримали мікроавтобус, який віз вибухівку в Росію (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Служба державної безпеки Грузії заявила в понеділок, що вилучила прихований вантаж вибухівки, який прямував до Воронежа з порту Одеси.

Агентство внутрішньої безпеки заявило, що вибухівка була захована у вантажі автомобільних акумуляторів, який прибув до Грузії в січні суходолом з України через Румунію, Болгарію і Туреччину, і був вилучений на кордоні з Росією.

У заяві йдеться про те, що вибуховий вантаж прибув до Грузії в українському мікроавтобусі і мав бути транспортований до Воронежа, російського міста, розташованого приблизно за 180 км від українського кордону. З якою метою – не повідомлялося.

У 2022 році російські слідчі заявили, що вантажівка з вибухівкою, яка була використана в підриві, що завдав значної шкоди Кримському мосту того року, в'їхала в Росію з України аналогічним маршрутом.

Служба безпеки України, яка взяла на себе відповідальність за серію нападів на російські об'єкти, не відразу відповіла на запит про коментарі.

Уряд Грузії, який заявляє, що виступає проти російського вторгнення в Україну і хоче, щоб воно не перекинулося на її власну територію, зіткнувся зі звинуваченнями в мовчазній проросійській позиції з моменту початку повномасштабної війни в лютому 2022 року.