ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Високий рівень свинцю виявлено у підроблених китайських товарах Chanel, Dior та Louis Vuitton (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Небезпечно високий рівень важких металів виявлено в контрафактних китайських товарах, які конфіскувала Південна Корея. У списку – підроблені сережки та шкіряні сумки під брендами Chanel, Dior та Louis Vuitton, а також одяг та взуття. У деяких випадках концентрація свинцю та інших металів більш ніж у дев'ятсот тридцять разів перевищує допустимі межі.

Влада Південної Кореї б'є на сполох. У багатьох товарах свинець та кадмій – метали, що підвищують ризик розвитку раку. Тривалий вплив свинцю може призвести до пошкодження нирок.

Водночас постраждати могла не лише Південна Корея. Китай – найбільше у світі джерело контрафактної продукції. У 2022 році понад шістдесят відсотків фальсифікату, вилученого американською митницею, надійшло з Китаю.

За даними митниці, лише в Нью-Йорку офіцери вилучили контрафактних товарів на 273 мільйони доларів.

Крім ризиків для здоров'я, фальсифікат з Китаю також завдає шкоди американському бізнесу, демпінгуючи ціни.

Так, американські митники вилучали підроблені товари з логотипами футбольної ліги та НФО. Минулого тижня поліція в Пуерто-Рико перехопила партію більш ніж зі ста підроблених ексклюзивних ювелірних виробів з Китаю.

Торік у жовтні офіцери Індіанаполіса конфіскували понад триста шістдесят підроблених годинників у стилі Rolex, Versace та Gucci.

Підроблені продукти з Китаю спричиняють і низку інших проблем. У січні цього року одинадцятирічна дівчинка з Великої Британії дістала серйозні хімічні опіки після використання лаку для нігтів, який замовила на Temu. Після цього їй зробили дві операції з пересадження шкіри. Temu запропонував компенсацію розміром понад дві тисячі доларів.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube