ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

TikTok видаляє музику Тейлор Свіфт, Дрейка та інших (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Тейлор Свіфт, Дрейк, Адель, Біллі Айліш – це лише деякі з артистів, музика яких незабаром може зникнути з тіктока. Програма втратила права на ліцензійний контент від Universal Music Group, або UMG – одного з найбільших у світі музичних конгломератів.

Раніше цього тижня Universal Music, що є представником сотень великих артистів, написала в Тіктоку відкритий лист.

Вона звинуватила соцмережу у спробі побудувати музичний бізнес, не платячи за музику справедливої вартості. В UMG заявили, що платформа неодноразово не могла захистити права та інтереси артистів. Так, Тікток запропонував платити артистам та авторам пісень у рази менше, ніж платять інші соціальні мережі, такі як Meta.

Також Тікток дозволяє публікувати на платформі записи, створені штучним інтелектом.

UMG заявила, що Тікток під час продовження контракту намагався змусити її погодитися на ціну, яка була нижчою за справедливу ринкову вартість. Строк дії попереднього договору закінчився минулого тижня.

Багато популярних пісень вже зникли з бібліотеки соціальної мережі. Зокрема треки Аріани Гранде, Джастіна Бібера, Олівії Родріго та інших.

Водночас на Тіктоку залишаться пісні від інших музичних гігантів, таких як Warner та Sony.

Тікток заявив, що UMG ставить свій прибуток вище за інтереси артистів і авторів пісень.

Соцмережа належить китайській компанії ByteDance. На її адресу вже давно звучать звинувачення в тому, що вона передає дані користувачів владі Китаю.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube