ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Сучасні освітні програми Заходу ведуть до вимирання населення: Канада на порозі вимирання

Велика Епоха
Найбільша криза, з якою стикається Захід, — це демографічний колапс, спричинений антисімейними настроями, підживлюваними контрацепцією та абортами, пише Піт Баклінскі. (Juanma Hache/Getty Images)

Найбільша криза, з якою сьогодні стикається Захід, — це не так звана зміна клімату або реальна небезпека масової імміграції, хоча і вони використовуються глобальними агентами впливу як фактор дестабілізації суспільства та загрози суверенітету країн. Найбільша криза — це не стеження, яке серйозно загрожує свободі й демократії, і не сексуальні ідеології, які зазіхають на споконвічну бінарність чоловіка й жінки та на репродуктивні стосунки, які є її винятковою прерогативою.

Криза, яка набагато глибша й набагато серйозніша за своїми наслідками, — це демографічний колапс, який веде до вимирання й знищення західної цивілізації. Це прискорене самогубство, в основі якого лежить антисімейна ментальність, що підживлюється контрацепцією та абортами.

У 1950-х роках, у золотий вік народжуваності в Канаді, середня жінка народжувала близько чотирьох дітей. Відтоді рівень народжуваності неухильно знижувався і досяг сьогоднішнього гнітючого показника в 1,3, що на 64% менше, ніж 2,1 дитини на одну жінку, необхідних населенню для самовідновлення. Канада має населення, що старіє, позбавлене підтримки з боку молодого покоління, що неминуче веде до економічної загибелі та національної катастрофи.

Зниження народжуваності в Канаді в 1960-х роках відбулося після введення і широкого поширення протизаплідних таблеток. Сьогодні, за оцінками, чотири з п'яти канадських жінок використовують ту чи іншу форму контрацепції, запобігаючи зачаттю десятків, якщо не сотень, тисяч канадських дітей щорічно.

Коли контрацепція не спрацьовує, а це трапляється часто, пари вимагають легального запасного варіанту розв’язання проблеми вагітності.

На думку активістів, більшість абортів — це результат невдалої контрацепції. Щороку внаслідок абортів гине близько 100 000 канадських немовлят, що становить понад 4 мільйони дітей, знищених відтоді, як цю небезпечну процедуру вперше декриміналізували 1969 року. Аборти є основною причиною смерті в Канаді, навіть перевершуючи рак і серцеві захворювання, і буквально вбивають майбутнє країни.

Новообраний президент Аргентини Хав'єр Мілей нещодавно шокував представників світової еліти, присутніх на Всесвітньому економічному форумі у Швейцарії, коли засудив "механізми контролю чисельності населення", включно з "кривавою програмою абортів", як "шкідливі" програми, що руйнують світ.

Якби коефіцієнт народжуваності в Канаді залишався незмінним на рівні 1,3, а не продовжував падіння, то до 2093 року чисельність населення Канади, яка становить 40 мільйонів осіб, скоротилася б удвічі, а до 2137 року — ще вдвічі, згідно з імітаційною моделлю, створеною Французьким інститутом демографічних досліджень. До 2181 року чисельність населення становитиме 5 мільйонів осіб. До 2580 року населення вимре.

До вимирання рухаються не тільки країни Заходу.

Китай припинив політику однієї дитини кілька років тому, коли комуністичний режим усвідомив, яку колосальну помилку він зробив, насильно знизивши чисельність населення. Політика однієї дитини передбачала масові порушення прав людини, включно з примусовою стерилізацією та абортами.

Зараз Китай рухається до демографічного колапсу. За рівня народжуваності навіть нижчого, ніж у Канаді — 1,0, китайська комуністична партія в паніці намагається заохочувати жінок народжувати більше дітей. Але жінки не погоджуються з цією програмою, про що нещодавно повідомила газета Wall Street Journal. Китайські жінки, як і західні, заразилися хворобою неприйняття дітей, що вирішило долю обох цивілізацій.

Щоб врятувати Захід від вимирання, необхідно відновити дві втрачені цінності.

По-перше, це відновлення цінності фертильності як священного дару і дорогоцінного скарбу. Сьогоднішнє так зване сексуальне виховання в школах спотворює дітей, особливо дівчаток, примушуючи їх розглядати свою фертильність як загрозу власній незалежності, яку потрібно захищати за допомогою ін'єкцій, пігулок або внутрішньоматкових спіралей. Вони отруюють організм жінки, порушуючи його гормональний баланс і позбавляючи здатності до зародження нового життя.

Ці програми сексуальної освіти спрямовані проти життя і проти сім'ї. Вони мають бути замінені програмами, які вчать дітей дбайливо ставитися до тієї сили, якою вони володітимуть, щоб породити нове людське життя, коли вони стануть дорослими. Дітей потрібно вчити відповідальності, яка супроводжує використання напівбожественної сили породження нового людського життя. Їх необхідно навчити того, що нове життя розквітає в контексті відданих і тривалих стосунків між чоловіком і жінкою.

По-друге, необхідно відновити цінність великих сімей. Стародавні культури розуміли цінність великої родини. Батьки християнської релігійної традиції справедливо вважали, що Бог благословив їх на те, щоб з їхніх утроб вийшов великий народ. Першим Божим повелінням людству було "розмножуватися і наповнювати землю" (Буття 1:28). Це споконвічне повеління, яке залишається чинним і сьогодні, тепер стало актуальним для виживання людства.

Нещодавно засновник компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск висловився на користь того, щоб батьки заводили більше дітей. "Народження дітей — це порятунок світу", — написав він у вересні минулого року на сайті X своїм 170 мільйонам підписників.

Виживання західної цивілізації з усім тим добрим, чого вона досягла протягом століть, тепер залежить від батьків, які відповідально вирішать завести велику сім'ю і тим самим врятують Захід від вимирання.

Думка, висловлена в цій статті, є думкою автора і не обов'язково відображає точку зору The Epoch Times.

Піт Баклінскі одружений з Ерін, у них вісім дітей. Він має ступінь магістра богослов'я. Протягом десяти років працював у новинних ЗМІ на посаді репортера і редактора, а потім став директором з комунікацій в організації Campaign Life Coalition. Живе в Онтаріо. На Х: @petebaklinski

За матеріалами The Epoch Times USA