ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Ділові партнери Ілона Маска "вимушені" вживати з ним наркотики, повідомила WSJ (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Spencer Platt/Getty Images)

Ілон Маск створив серед своїх друзів і ділових партнерів культуру взаємного тиску, яка спонукає їх вживати наркотики разом із ним, йдеться в новому звіті The Wall Street Journal. У звіті розповідається про те, як члени ради директорів і директори різних компаній Маска або беруть участь у вживанні наркотиків, або дозволяють йому це робити, щоб залишатися поруч із мільярдером.

Останніми роками на вечірках Маск був помічений за рекреаційним прийомом кетаміну через назальний спрей і за вживанням рідкого екстазі з пляшки з водою, повідомляє The Journal з посиланням на людей, які були свідками вживання наркотиків або були проінформовані про це.

Нинішні та колишні директори і члени ради директорів Tesla і SpaceX (деякі з них інвестували десятки мільйонів доларів у компанії Маска або мають значні опціони на акції, пов'язані з їхньою роллю) також вживали наркотики разом із ним, ідеться у звіті.

"Обсяг" вживання Маском наркотиків створив культуру, в якій його найближчі ділові партнери бояться втратити своє багатство і соціальний статус, засмутивши мільярдера, якщо вони відмовляться вживати наркотики разом із ним, повідомляє The Journal.

Після того як 6 січня The Journal повідомив, що 52-річний Маск вживав кокаїн, ЛСД, екстазі та галюциногенні гриби протягом багатьох років, він написав на сайті X: "Що б я не робив, я, вочевидь, маю й далі це робити!".

Після січневого звіту, який може поставити під загрозу допуск Маска до секретності, а також урядові контракти на мільярди доларів, якими користується SpaceX як оборонний підрядник, у зв'язку з федеральними правилами вживання наркотиків, НАСА заявило: "Агентство не має доказів недотримання SpaceX того, як компанія дотримується правил про заборону вживання наркотиків і алкоголю".

Інформація про вживання Маском наркотиків опинилася в центрі нещодавніх суперечок після того, як видання The Journal повідомило, що колишня директорка Tesla була настільки занепокоєна вживанням Маском наркотиків і його непередбачуваною поведінкою, що вирішила не висувати свою кандидатуру на переобрання до ради директорів електромобільної компанії.

Керівники SpaceX також побоювалися, що Маск був під наркотиками під час "безглуздих" зборів усіх співробітників, на які мільярдер прибув майже з годинним запізненням і протягом 15 хвилин плутався у словах, перш ніж збори взяв на себе президент виробника космічних кораблів.