ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Після виявлення вибухівки на кордоні Грузія звинуватила Україну у спробі "розв'язати війну" (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

У вівторок виконувач обов'язків прем'єр-міністра Грузії звинуватив Україну у спробі розв'язати війну в його країні, після того, як влада конфіскувала вибухівку з вантажівки, що прямувала до Росії.

У понеділок Служба державної безпеки Грузії заявила, що захопила підпільну партію вибухівки, заховану у вантажі автомобільних акумуляторів, який везли суходолом з України через Румунію, Болгарію і Туреччину в російське місто Воронеж.

Цей інцидент нагадав про вибух на Кримському мосту в жовтні 2022 року, який, на думку Москви, було здійснено за допомогою вибухівки, захованої у вантажівці, відправленій з України довгим маршрутом через інші країни.

"Це ще раз підтверджує те, про що, в принципі, відкрито говорили чиновники українського уряду: що вони хотіли і, можливо, досі хочуть другого фронту в нашій країні", — заявив кандидат у прем'єр-міністри Грузії Іраклі Кобахідзе, передає агентство Interpressnews.

Посольство України заявило, що вивчає звинувачення грузинської служби безпеки "щодо участі українських громадян у незаконній діяльності", і закликало Тбілісі не політизувати цей інцидент.

Посла України в Грузії було відкликано для консультацій у березні 2023 року через розбіжності між двома країнами, а потім звільнено президентом України Володимиром Зеленським, внаслідок чого посольство очолив дипломат нижчого рангу.