ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Трамп обіцяє підвищити мита на китайські товари більш ніж на 60% (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Колишній президент Дональд Трамп планує посилити торговельну війну між США та Китаєм, яку він розпочав під час свого першого президентського терміну, якщо його знову оберуть на цю посаду в листопаді.

Лідер Республіканської партії підтвердив в інтерв'ю, яке транслювалося в неділю, що він розглядає план запровадження тарифів на китайські товари на рівні 60% або вище під час свого можливого другого терміну.

"Ми повинні це зробити", - сказав Трамп в інтерв'ю програмі "Недільні ранкові ф'ючерси" на телеканалі Fox.

Washington Post вперше повідомила про те, що кампанія Трампа зважує теоретичний план введення 60% китайських тарифів.

У неділю колишній президент заявив, що він може піти навіть далі: "Можливо, це буде більше, ніж це".

Крім Китаю, колишній президент заявив, що запровадить загальний 10%-й тариф на весь американський імпорт, попри широку критику щодо того, як це може зашкодити споживачам.

Колишній посол ООН Ніккі Хейлі, єдиний претендент Трампа на президентську посаду, розкритикувала цю політичну пропозицію за вплив, який вона матиме на кишені американців.

"Те, що збирається зробити Дональд Трамп, - це збільшити витрати кожної сім'ї на 2600 доларів на рік", - сказала Хейлі в січневому інтерв'ю програмі "Squawk Box" на CNBC, посилаючись на дані фіскально консервативного Національного союзу платників податків.

Її несхвалення перегукується із занепокоєнням інвесторів з Волл-стріт, які побоюються, що чергова торговельна війна з Китаєм знову обвалить ринки.

Починаючи з 2018 року, Трамп розпочав хвилю тарифів на 250 мільярдів доларів проти Китаю. Китай відповів власним набором тарифів проти США в економічній битві, яка тривала роками і порушила глобальну торговельну динаміку.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube