ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У США зростає кількість незаконних плантацій марихуани (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Нелегальні китайські плантації з марихуаною з'являються у США. Ними керують злочинні угруповання з КНР. І кількість таких полів зростає. Вони приносять мільярди доларів прибутку.

Водночас така діяльність спричиняє й інші проблеми: відмивання грошей, торгівлю людьми та примусову працю.

Тільки в штаті Мен влада виявила понад двісті сімдесят нелегальних китайських плантацій марихуани. Імовірний прибуток від них перевищує чотири мільярди доларів.

В Оклахомі – на Дикому Заході – влада виявила три тисячі ферм з вирощування марихуани. Понад шістдесят відсотків із них пов'язані з Китаєм.

Аналогічні китайські плантації є в Каліфорнії, Вашингтоні, Орегоні, Массачусетсі, Мічигані, Колорадо та Неваді.

Вони з'являються на тлі бурхливого зростання ринку канабісу в США. Сімдесят п'ять відсотків цього ринку – поза законом. Попри те, що марихуана легальна в понад тридцяти штатах, попит на нелегальні плантації вищий, бо їхні власники продають марихуану дешевше.

У цьому бізнесі чільне місце посідають мексиканські картелі. Але останніми роками на ринок виходить дедалі більше китайських компаній. І багатьма з них керують китайські злочинні організації.

За останні три роки в Оклахомі закрили майже тисячу ферм з вирощування марихуани, і щонайменше вісімдесят відсотків із них пов'язані з китайськими бандами.

Влада стверджує, що ці угруповання відмивають мільйони доларів, повертаючи їх до своїх країн, зокрема до Китаю.

Ця проблема викликає тривогу у Вашингтоні. Законодавці стурбовані тим, що Пекін може безпосередньо підтримувати незаконні операції з марихуаною у США. П'ятдесят законодавців просять Міністерство юстиції провести розслідування.

Поліція повідомляє про труднощі, що виникають під час припинення діяльності цих мереж. Ба більше, слідчі виявили, що ці нелегальні китайські плантації пов'язані з примусовою працею та торгівлею людьми.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube