ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Унаслідок вибуху на заводі феєрверків в Індії кілька людей загинули та дістали поранення (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

У вівторок на фабриці з виробництва феєрверків у центральній Індії сталася пожежа, в результаті якої загинули 11 людей і близько 150 отримали поранення, а також пролунали інші вибухи, повідомили офіційні особи.

На відео в соціальних мережах видно, як дим і полум'я вириваються з фабрики, а люди в страху тікають з місця пожежі.

Причина пожежі в місті Харда в штаті Мадхья-Прадеш не була одразу зрозуміла.

Паван Кумар Шарма, голова адміністрації району, повідомив журналістам, що в результаті пожежі загинуло щонайменше 11 осіб, а рятувальники прочісують завали, щоб перевірити, чи не опинився хтось у пастці. За словами старшого офіцера поліції Ішада Валі, близько 150 людей отримали поранення.

В Індії існує величезний попит на петарди, які використовуються на релігійних святах і весіллях. Нещасні випадки зі смертельними наслідками трапляються майже щороку, оскільки люди працюють на саморобних фабриках без належних заходів безпеки.

Вибух на фабриці феєрверків на півдні Індії в липні минулого року забрав життя вісьмох людей. У 2018 році внаслідок масштабної пожежі на фабриці петард у Нью-Делі загинуло 17 робітників. Роком раніше вибух забрав життя 23 людей під час виготовлення петард у селі в штаті Мадх'я-Прадеш у центральній Індії.