ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Такер Карлсон підтвердив інтерв'ю з Путіним у Росії (ВІДЕО)

Велика Епоха
Такер Карлсон виступає у Вест-Палм-Біч, штат Флорида, 15 липня 2023 року. (Giorgio Viera/AFP via Getty Images)

Колишній ведучий Fox News Такер Карлсон 6 лютого підтвердив, що перебуває в Росії, щоб взяти інтерв'ю у президента Володимира Путіна.

"Ми скоро це зробимо", — сказав Карлсон у відеоролику, опублікованому на соціальній медіаплатформі X. "Очевидно, що проведення інтерв'ю такого роду пов'язане з певними ризиками. Тому ми ретельно обмірковували це протягом багатьох місяців".

На його думку, інтерв'ю з Путіним дасть змогу краще зрозуміти його душевний стан. Якщо інтерв'ю відбудеться, то це буде перший раз, коли Путін дасть інтерв'ю з моменту вторгнення Росії в Україну на початку 2022 року.

За його словами, багато ЗМІ брали інтерв'ю в українських діячів, зокрема у президента України Володимира Зеленського, але мало хто брав інтерв'ю в росіян.

"Більшість американців поняття не мають, чому Путін вторгся в Україну і чим він зараз займається", — сказав Карлсон. "Це помилка. Американці мають право знати все, що можуть, про війну, до якої вони залучені, і ми маємо право розповісти їм про це".

Деякі з конкурентів Карлсона, зокрема ведуча CNN Ерін Бернетт, розкритикували його позицію.

"Путін намагається залучити республіканців MAGA (Make America Great Again — "Зробимо Америку знову великою", протрампівський електорат у США). Насправді, один із лідерів MAGA сьогодні ввечері перебуває в Москві", — заявила Бернетт у своєму шоу цього тижня.

У своєму відеозверненні Карлсон сказав: "Ми тут не тому, що любимо Володимира Путіна. Ми тут, тому що любимо Сполучені Штати".

Ілон Маск, власник компанії X, уже пообіцяв не піддавати інтерв'ю цензурі, коли воно буде опубліковане на сайті X.

"Ми не закликаємо вас погоджуватися з тим, що Путін може сказати в цьому інтерв'ю. Але ми закликаємо вас подивитися його. Ви повинні знати якомога більше. Тоді, як вільний громадянин, а не раб, ви зможете прийняти рішення самі", — сказав він.

"Нам нічого повідомити про інтерв'ю президента іноземним ЗМІ. Якщо такі плани з'являться, ми повідомимо вам", — заявив журналістам прессекретар Кремля Дмитро Пєсков у Москві цього тижня.

54-річний Карлсон, американський журналіст, працював на CNN, PBS і MSNBC, а також на Fox News, який він покинув 2023 року.

У 2021 році Карлсон розповів, що намагався організувати інтерв'ю з Путіним, але Агентство національної безпеки (АНБ) злило деякі з його електронних листів конкуруючим новинним виданням. Агентство спростувало ці звинувачення.

"Такер Карлсон ніколи не був метою розвідувальних служб агентства, і в АНБ ніколи не було намірів намагатися зупинити його мовлення", — заявило агентство.

У новому відео Карлсон заявив: "Майже три роки тому адміністрація Байдена незаконно шпигувала за нашими текстовими повідомленнями, а потім злила їхній зміст у ЗМІ. Вони зробили це, щоб перешкодити інтерв'ю з Путіним, яке ми планували".

У вівторок Білий дім відмовився спростовувати ці твердження, але назвав їх безглуздими.