ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Експорт Південної Кореї до США у грудні перевершив експорт Китаю (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

У грудні Південна Корея експортувала до США більше товарів, ніж Китай, вперше з 2003 року.

За даними Bloomberg, минулого місяця США імпортували з Південної Кореї товарів на суму 11,3 мільярда доларів. Тим часом Китай імпортував товарів на суму $10,9 млрд, згідно з даними міністерства торгівлі країни.

Хоча ці цифри відображають зміни лише за один місяць і можуть не вказувати на довгострокові тенденції, вони вказують на зміну торговельних потоків на тлі змін у геополітичному ландшафті та економічних перешкод, з якими стикається Китай після відновлення економіки внаслідок пандемії.

Китай залишається найбільшим торговельним партнером Південної Кореї.

Політики в Пекіні зважують різні заходи стимулювання, щоб підтримати економіку країни, і Конференційна рада очікує, що в 2024 році очікується ще більше економічних перешкод.

США, зі свого боку, спостерігали зростання поставок з Південної Кореї п'ятий місяць поспіль у річному обчисленні, згідно з даними Bloomberg.

Президент Юн Сок Йол поглиблює зв'язки зі США на тлі поїздок до Вашингтона та зустрічей з американськими законодавцями. Тим часом адміністрація Байдена намагається зменшити залежність від Китаю в бізнесі та технологіях, особливо в галузі напівпровідників.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube