ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Поліція Японії заарештувала жінку, яка напала в поїзді з ножем на пасажирів

Велика Епоха
Поліція перекриває головну вулицю напередодні Нового року з міркувань безпеки, оскільки люди відвідують популярний туристичний центр у центрі Токіо 31 грудня 2023 року. (Richard A. Brooks/AFP через Getty Images)

Поліція заарештувала жінку, яка розмахувала ножем і поранила чотирьох пасажирів у поїзді, що зупинився в торговій зоні Акіхабара в Токіо в середу, повідомляють японські ЗМІ, цитує AP News.

Поліція прибула на місце події після повідомлення про те, що жінка розмахує ножем під час зупинки поїзда на станції Акіхабара. Чотири людини дістали поранення і їх доправили в лікарню, повідомило громадське телебачення NHK.

Поліція заарештувала нападницю, жінку віком 20 років, за підозрою в замаху на вбивство, повідомляє Kyodo News. Подробиць про стан поранених і мотив нападу не надходило.

У Японії, де діють суворі закони про контроль за зброєю і щорічно відбувається лише кілька злочинів із застосуванням вогнепальної зброї, насильницькі злочини відбуваються рідко. Однак останніми роками сталося кілька гучних випадків, пов'язаних із випадковими нападами з ножем і підпалами в метро. Велике занепокоєння також викликає поява саморобних пістолетів і вибухових речовин.

У 2008 році в Акіхабарі сталася автомобільна аварія і різанина, внаслідок якої нападник убив сімох людей і поранив ще 10. Він був засуджений до смерті і страчений минулого року.

Оператори поїздів у великих містах посилюють заходи безпеки, включно зі встановленням камер спостереження у вагонах і частішим проведенням навчань серед персоналу станцій.