ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У РФ під час новорічних свят поліція затримала тисячі мігрантів

Велика Епоха
(Михайло Воскресенський/РІА)

Російська поліція затримала тисячі мігрантів по всій країні під час передноворічних рейдів, і десяткам із них загрожує депортація, повідомили російські ЗМІ в понеділок.

Близько 3 000 мігрантів було затримано в Санкт-Петербурзі під час перевірок "для запобігання злочинів", повідомляє державне інформаційне агентство РІА Росія.

"Як з'ясувалося, понад 600 мігрантів перебували в Росії з різними порушеннями міграційного законодавства", — цитує РІА неназване джерело в правоохоронних органах.

Більш ніж 100 особам загрожує депортація, додає РІА.

Російське інформаційне агентство "СОТА" повідомило, що серед затриманих у Москві мігрантів був чоловік із Таджикистану, одягнений у костюм Діда Мороза.

У Челябінську Слідчий комітет заявив, що порушує кримінальну справу проти трьох мігрантів за "акт хуліганства" щодо російських військовослужбовців та їхніх дружин.

"Натовп п'яних мігрантів напав на двох молодих людей, демобілізованих із передової, і один військовослужбовець дістав удар кийком", — ідеться в повідомленні комітету в Telegram.

"Також зазначається, що мігранти ображали дружин ветеранів спеціальної військової операції".

Комітет повідомив, що він також почав розслідування "незаконних дій мігрантів" у Свердловській області, на Уралі та в Московській області.

У грудні президент Володимир Путін заявив, що в Росії налічується понад 10 мільйонів трудових мігрантів. "Це непроста проблема", — сказав Путін під час щорічної прес-конференції.